Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Podgrzewanie wody w basenie

Wymiennik basenowy Nordic Tec Wymiennik basenowy Nordic Tec
Producent: Nordic Tec
Cena brutto: 729,00 zł
Szt
zobacz więcej

Jaka powinna być temperatura wody w basenie? Jest to sprawa indywidualna dla każdego użytkownika. Jeden czuje się dobrze w 20 stopniach, drugi dopiero w 28 stopniach. Wyższą temperaturę wody basenowej można osiągnąć na różne sposoby: podgrzewanie elektryczne, wymiennik ciepła podłączony do pieca C.O., kolektory słoneczne oraz najbardziej popularne basenowe pompy ciepła. Pompa ciepła to urządzenie wykorzystujące energię cieplną z powietrza do podgrzewania wody w basenie przy poborze małej ilości energii elektrycznej. Wykonujemy instalacje basenowe w Bielsku-Białej i okolicach.

Podgrzewanie wody w basenie proste jak nigdy

Każdy basen musi być odpowiednio wyposażony. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór wszelkich potrzebnych komponentów z zakresu techniki basenowej. Podgrzewanie wody w basenie z ich pomocą będzie proste jak nigdy.

Co znajdziesz w naszym sklepie

W ofercie posiadamy między innymi:

  • pompy ciepła do basenu,
  • wymiennik ciepła,
  • podgrzewacze elektryczne,
  • sterowniki basenowe,
  • czujniki przepływu,
  • kolektory słoneczne.

Dzięki nim każdy basen będzie działał sprawnie, a korzystanie z niego będzie czystą przyjemnością. Rozwiązania takie jak na przykład pompa ciepła do basenu  pomaga oszczędzić naprawdę spore pieniądze. Właśnie dlatego warto dokładnie zapoznać się z szeroką ofertą naszego sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl