E-OGROD.COM.PL - TECHNIKA BASENOWA, SAUNY

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe
 • nowość
Odkurzacz basenowy CNX 20 Zodiac robot Odkurzacz basenowy CNX 20 Zodiac robot
Producent: Zodiac
Cena brutto:

4 199,00 zł

Szt
zobacz więcej
Odkurzacz basenowy CNX 25 robot Zodiac Odkurzacz basenowy CNX 25 robot Zodiac
Producent: Zodiac
Cena brutto:

4 239,00 zł

Szt
zobacz więcej
Odkurzacz basenowy CNX 30 iQ Zodiac WI-FI robot Odkurzacz basenowy CNX 30 iQ Zodiac WI-FI robot
Producent: Zodiac
Cena brutto:

4 699,00 zł

Cena regularna: 4 999,00 zł

Najniższa cena: 4 999,00 zł
Szt
zobacz więcej
 • promocja
Odkurzacz basenowy CNX 40 iQ Zodiac WI-FI robot Odkurzacz basenowy CNX 40 iQ Zodiac WI-FI robot
Producent: Zodiac
Cena brutto:

5 199,00 zł

Cena regularna: 5 529,00 zł

Najniższa cena: 5 529,00 zł
Szt
zobacz więcej
 • promocja
Odkurzacz basenowy CNX 50 iQ Zodiac WI-FI robot Odkurzacz basenowy CNX 50 iQ Zodiac WI-FI robot
Producent: Zodiac
Cena brutto:

5 799,00 zł

Szt
zobacz więcej
 • nowość
Odkurzacz basenowy AQUASPHERE ASR 105 Zodiac robot Odkurzacz basenowy AQUASPHERE ASR 105 Zodiac robot
Producent: Zodiac
Cena brutto:

2 449,00 zł

Cena regularna: 2 599,00 zł

Najniższa cena: 2 429,00 zł
Szt
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Basenowy odkurzacz Dolphin E10 Basenowy odkurzacz Dolphin E10
Producent: Maytronics
Cena brutto:

2 999,00 zł

Szt
zobacz więcej
Odkurzacz do basenu Dolphin S100 robot Odkurzacz do basenu Dolphin S100 robot
Producent: Maytronics
Cena brutto:

3 899,00 zł

Szt
zobacz więcej
Odkurzacz do basenu Dolphin S200 robot Odkurzacz do basenu Dolphin S200 robot
Producent: Maytronics
Cena brutto:

5 299,00 zł

Szt
zobacz więcej
Odkurzacz do basenu Dolphin M550 Maytronics Odkurzacz do basenu Dolphin M550 Maytronics
Producent: Maytronics
Cena brutto:

7 899,00 zł

Szt
zobacz więcej
 • nowość
Odkurzacz do basenu Vortex OV 5480 iQ Zodiac 4WD sterowanie ze smartfona Odkurzacz do basenu Vortex OV 5480 iQ Zodiac 4WD sterowanie ze smartfona
Producent: Zodiac
Cena brutto:

4 799,00 zł

Cena regularna: 4 799,00 zł

Najniższa cena: 4 799,00 zł
Szt
zobacz więcej
 • promocja
Odkurzacz do basenu Vortex OV 5200 Zodiac 4 WD Odkurzacz do basenu Vortex OV 5200 Zodiac 4 WD
Producent: Zodiac
Cena brutto:

5 999,00 zł

Szt
zobacz więcej
Odkurzacz basenowy Vortrax TRX 7500 iQ 20 mb Zodiac Odkurzacz basenowy Vortrax TRX 7500 iQ 20 mb Zodiac
Producent: Zodiac
Cena brutto:

11 799,00 zł

Szt
zobacz więcej

Każdy basen wymaga czyszczenia, bardzo szybko gromadzą się w nim zabrudzenia. Trzeba więc pamiętać o jego regularnym porządkowaniu. Aby to ułatwić, przygotowaliśmy odkurzacze basenowe Dolphin. To bardzo funkcjonalne i profesjonalne urządzenia, które pomogą w utrzymaniu czystości każdego basenu. Polecamy odkurzacze przeznaczone zarówno do dużych powierzchniowo basenów publicznych, jak i do mniejszych basenów prywatnych. Wszystkie nasze odkurzacze basenowe są proste w obsłudze i w serwisowaniu. Czyszczą podłogę, jak i ściany basenu bardzo dokładnie, niezależnie od używanego w zbiorniku filtra. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych produktów i z dokładnymi ich parametrami. Polecamy najlepsze odkurzacze basenowe w Bielsku-Białej! 

 Autoryzowany sprzedawca odkurzaczy Dolphin

Odkurzacze basenowe - kiedy warto kupić?

Profesjonalny odkurzacz do basenu cechuje się dużą mocą, pozwalającą na efektywne odkurzanie dna. Odkurzacz basenowy Dolphin spełnia wszystkie te wymagania. Działa w każdych warunkach, dzięki czemu odkurzanie basenu ogrodowego jest równie łatwe, jak krytego.

Odkurzacz a basen ogrodowy

Oczywiście odkurzacze basenowe używane są w przypadku basenów publicznych, które muszą spełniać wymagania sanitarne. Atrakcyjna cena pozwala wykorzystywać taki sprzęt również w przypadku czyszczenia prywatnego basenu ogrodowego.

Nawet w przypadku niewielkiej powierzchni odkurzacze basenowe Dolphin firmy Maytronics sprawdzą się znakomicie . Modele odkurzaczy basenowych warto porównać na e-ogród.com.pl

 

Czy warto mieć odkurzacz do basenu?

Zakładając basen musisz zdawać sobie sprawę, że utrzymanie w nim czystości jest bardzo ważne. Dzięki temu będziesz czuł się bezpieczniej podczas wypoczynku. Do uzdatniania wody basenowej używa się chemii basenowej oraz filtra do basenu. Natomiast aby pozbyć się większych zanieczyszczeń z dna np. piasek, liście, owady, drobne kamyczki należy skorzystać z pomocy odkurzacza do basenów. Na polskim rynku możesz spotkać różne warianty od ręcznych, przez półautomatyczne po w pełni zmechanizowane odkurzacze basenowe. Korzystając z tych urządzeń nie musisz martwić się o częste spuszczanie wody. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz swój czas, ale przede wszystkim nie nadszarpniesz domowego budżetu rachunkami za wodę. Co więcej używając modelu automatycznego nie musisz samodzielnie odkurzać niecki basenowej, co często okazuje się być długotrwałym i monotonnym zajęciem. Odkurzacz do dna basenu jest chętnie wybierany zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy. Decydując się na niego zapewnisz bezpieczeństwo i komfort zarówno dla rodziny jaki i klientów.

Jaki odkurzacz do basenu wybrać?

Serfując po Internecie możesz napotkać różne modele odkurzaczy do basenu. Aby nowo zakupiony produkt spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, musi zostać dokładnie przemyślany. Warto wziąć pod uwagę pewne aspekty, takie jak: głębokość, szerokość,długość niecki basenowej czy stopień zabrudzenia. Jak już zostało wyżej wspomniane, masz do wyboru urządzenia ręczne, półautomatyczne i automatyczne. Oprócz tego dostosowuje się do nich odpowiednie szczotki i akcesoria w zależności od rodzaju powierzchni. Odkurzacz ręczny - często przypomina tradycyjne sprzęty (szczotka, teleskop,wąż), z których korzystasz w domu. Bardzo dobrze sprawdza się w mniejszych zbiornikach. Pamiętaj, że powinien on być lekki, a basen wyposażony w filtr piaskowy o min. wydajności 5m3/h . W przeciwnym wypadku możesz napotkać trudności podczas użytkowania. Odkurzacz półautomatyczny - najczęściej wybierany jest do czyszczenia przydomowych basenów. Jedną z zalet jest łatwa obsługa, która nie wymaga profesjonalnych narzędzi. Jest wytrzymały zarówno na zmienne warunki atmosferyczne jak i działanie substancji chemiczne. Odkurzacz automatyczny - jest zdecydowanie dokładniejszy niż poprzednie rodzaje. Wykorzystuje specjalne szczotki, które precyzyjnie docierają do każdych zakamarków. Ponad to jest znacznie wydajniejszy. Szczotki są dobierane do rodzaju powierzchni basenu inne do basenu foliowanego i inne do basenu płytkowanego.

Odkurzacze basenowe automatyczne

Dbając o czystość wody w basenie z pewnością korzystasz z różnego rodzaju filtrów czy koagulantów,środków na glony. Jednak aby proces dezynfekowania był jeszcze skuteczniejszy warto przemyśleć zakup automatycznego odkurzacza do basenów. Świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy dno będzie zapełnione, na przykład liśćmi, trawą czy drobnymi owadami. Pozbędziesz się ich szybko i dokładnie z pomocą odkurzacza do basenów. Dodatkowo odkurzacz dokładniej rozprowadzi chemię basenową w Twoim basenie. Urządzenie to nie wymaga ręcznej obsługi, wszystkie podejmowane przez niego działania są w pełni zautomatyzowane. Jego oprogramowanie funkcjonuje podobnie jak roboty sprzątające w domu. Spokojnie możesz je uruchomić i zająć się codziennymi sprawami. Podobnie jak w przypadku półautomatów, są proste w użytkowaniu. Nie musisz stosować profesjonalnych narzędzi czy podłączeń. Ponadto wielu producentów oferuje dodatkowe akcesoria, które sprawią że Twój basen będzie wyglądał perfekcyjnie. Precyzyjnie usuwają zarówno drobne zabrudzenia, jak i te o większych rozmiarach. Filtry do zmiany są łatwo dostępne, a ich wymiana nie powinna sprawić Ci trudności . Co więcej są w stanie odkurzyć również ściany basenu.

Odkurzacze basenowe Dolphin

Jednym z kilku producentów urządzeń do czyszczenia basenów jest marka Maytronics. Od wielu lat jest on liderem w tej dziedzinie, a odkurzacze Dolphin to ich najbardziej znany produkt. Sprzęt tej marki i odkurzy zarówno dno jak i ścianki basenu bez Twojej ingerencji. Urządzenia te zostały stworzone z myślą o prywatnych i publicznych zbiornikach. Są bardzo proste w użytkowaniu i konserwacji, co więcej należą do kategorii produktów o niewielkiej wadze. W odkurzaczach zastosowano unikalny system sterowania - PowerStream. Oprogramowanie to pozwala na sprawny obrót na dnie basenu oraz poruszanie się po linii wodnej . Z roku na rok wprowadzane są poprawki, które czynią je jeszcze sprawniejszymi. Jedną z nich jest zmiana umożliwiająca dłuższą, bezawaryjną pracę. Do najbardziej znanych odkurzaczy Dolphin należy zaliczyć: Dolphin S100, Dolphin S200, Dolphin M600 IOT, a także Dolphin S300I. Odkurzacze Dolphin 300i i Dolphin M600 posiadają także możliwość sterowania za pomocą smartfona. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do sprzedawanych robotów basenowych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i zapewniamy 100% oryginalności produktu.

Odkurzacze basenowe Zodiac

Firma Zodiac podobnie jak Maytronics jest jedną z bardziej znanych firm produkujących odkurzacze do basenów. Do Twojej dyspozycji udostępnione są różne modele. Większa część z nich dopasowana jest do rozmiarów basenu, dlatego też przed zakupem musisz dokładnie zmierzyć długość i szerokość Twojego zbiornika. Te różnorodne warianty łączy łatwość w utrzymaniu i konserwacji , lekkość, a także precyzyjne odkurzanie dna i ścian basenu. Odkurzacze Zodiac dostępne są zarówno automatyczna jak i półautomatyczny. Najnowsze modele wyposażone są w system "Sensor Nav System", którego zadaniem jest skanowanie dna basenu oraz dostosowanie czasu odkurzania i ruchu urządzenia do konkretnego obiektu. Niektóre modele wyposażone są także w szeroką dyszę ssącą oraz funkcję zasysania cyklonowego ( dzięki niej odkurzacz pracuje dłużej i dokładniej zbiera zanieczyszczenia). Każda wersja odkurzacza posiada swoje unikalne zalety, do których można zaliczyć: możliwość sterowania za pomocą aplikacji, , czujnik ciśnienia, system napędu pasowego czy wskaźnik pełnego kosza filtracyjnego. Do najbardziej popularnych modeli należą: ALPHA RA 6570 IQ Zodiac WI-FI CNX 25 Zodiac, CNX 40 IQ Zodiac WI-FI.

Robot basenowy - czy warto?

Roboty basenowe są idealnym rozwiązaniem zarówno do basenów krytych jak i tych na zewnątrz. Wiele modeli jest w stanie pracować przez 24 godziny na dobę w cyklach kilkugodzinnych, nawet 7 dni w tygodniu. W szybki i skuteczny sposób odkurzą powierzchnię basenu, bez Twojego udziału. Zamiast spędzać kilku godzin na usuwaniu zabrudzeń, będziesz mógł poświęcić ten czas rodzinie bądź na inne przyjemności. Co więcej urządzenia te są w stanie wyeliminować różnego rodzaju zanieczyszczenia, do których można zaliczyć osady. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że radzą sobie perfekcyjnie niezależnie od rodzaju płaszczyzny – chropowatej czy gładkiej. Nawet pionowe ściany nie są dla nich przeszkodą. Docierają w najmniejsze zakamarki. Najnowsze modele nie mają problemu z poruszaniem się po stopniach. Ich najważniejszą zaletą jest jednak umiejętność dostosowania się do wielkości zbiornika wodnego. Roboty basenowe są w pełni zautomatyzowane i mogą być sterowane za pomocą aplikacji na smartfona. Będą stanowić dla Ciebie ogromną pomoc w dbaniu o czystość Twojego basenu. Pamiętaj kupuj tylko oryginalne odkurzacze u autoryzowanego sprzedawcy. Postaw na jakość, a nie na najniższą cenę!

 

 

Polecane modele:

odkurzacz basenowy Dolphin S100

 

odkurzacz basenowy Dolphin S200

 

odkurzacz basenowy Dolphin S300i

 

odkurzacz basenowy Dolphin M400

 

odkurzacz basenowy Dolphin M500

 

odkurzacz basenowy Dolphin M600

 

odkurzacz basenowy Dolphin Wave 100

  Basenowe odkurzacze Dolphin Maytronics

 

Odkurzacz do basenu publicznego Dolphin Wave 100 firmy Maytronics - Wydajność i niezawodność

Jeśli poszukujesz odkurzacza do basenu publicznego, który zapewni niezawodną wydajność i doskonałe rezultaty, to Dolphin Wave 100 od renomowanej firmy Maytronics to idealne rozwiązanie. Nasz odkurzacz basenowy został zaprojektowany specjalnie z myślą o basenach publicznych, aby zapewnić czystość i klarowność wody, co z kolei przyciąga zadowolonych klientów.

Dlaczego warto wybrać odkurzacz basenowy Dolphin Wave 100?

 1. Wydajność: Dolphin Wave 100 oferuje doskonałą wydajność czyszczenia basenu, dzięki czemu możesz być pewien, że woda w Twoim basenie zawsze będzie czysta i świeża. Dzięki zaawansowanej technologii Dolphin, nasz odkurzacz skutecznie usuwa zanieczyszczenia, takie jak liście, piasek czy pył osadzający się na dnie basenu.

 2. Niezawodność: Maytronics to marka znana z niezawodności swoich produktów. Dolphin Wave 100 to odkurzacz, na który zawsze możesz polegać. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości komponentom, odkurzacz ten zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę.

 3. Łatwość obsługi: Nasz odkurzacz basenowy jest łatwy w obsłudze, co pozwoli zaoszczędzić czas i koszty związane z utrzymaniem basenu publicznego. Wystarczy go uruchomić, a resztę zrobi sam, dokładnie czyściąc dno i ściany basenu.

 4. Energooszczędność: Dolphin Wave 100 to także ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologii, ten odkurzacz zużywa mniej energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

 5. Satysfakcja klientów: Dzięki Dolphin Wave 100 Twój basen publiczny będzie zawsze czysty i atrakcyjny, co z pewnością zadowoli Twoich klientów. Zwiększona satysfakcja gości może przyczynić się do wzrostu popularności Twojego obiektu.

Wybierz Dolphin Wave 100 od Maytronics i ciesz się niezawodnością, wydajnością oraz oszczędnością czasu i energii w utrzymaniu basenu publicznego. Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia basenu niezawodnie wybierz Dolphin!

Odkurzacze Dolphin

Odkurzacze do basenu Dolphin firmy Maytronics to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnego sprzętu do utrzymania czystości w basenie. Dolphin, będąc renomowanym producentem, oferuje innowacyjne odkurzacze basenowe, które zapewniają skuteczne oczyszczanie basenu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, odkurzacze Dolphin są nie tylko efektywne, ale także łatwe w obsłudze.

Odkurzacze do basenu Dolphin Maytronics: Efektywne Oczyszczanie dla Krystalicznie Czystej Wody

Zapewnij swojemu basenowi najwyższą jakość czystości dzięki odkurzaczom do basenu Dolphin, stworzonym przez renomowaną firmę Maytronics. Nasze innowacyjne rozwiązania zapewniają nie tylko efektywne usuwanie zanieczyszczeń, ale także sprawiają, że utrzymanie czystej wody staje się łatwe i wygodne.

Dlaczego warto wybrać odkurzacze Dolphin Maytronics?

 1. Najnowsze Technologie: Nasze odkurzacze wykorzystują najnowsze technologie, takie jak zaawansowane systemy filtracyjne i czujniki, aby skutecznie eliminować wszelkie zanieczyszczenia.

 2. Łatwa Obsługa: Dolphin Maytronics stawia na prostotę obsługi. Nasze odkurzacze są intuicyjne w użyciu, dzięki czemu nawet osoby nieobeznane z technologią będą w stanie z łatwością utrzymać basen w nieskazitelnej czystości.

 3. Energooszczędność: Dbamy o środowisko, dlatego nasze urządzenia są zaprojektowane z myślą o minimalnym zużyciu energii, co przekłada się na oszczędności w dłuższej perspektywie czasowej.

Poznaj naszą  gamę odkurzaczy basenowych:

 1. Dolphin E10: Kompaktowy, ale potężny, idealny do mniejszych basenów.
 2. Dolphin S100: Odkurza dno i ściany basenu
 3. Dolphin S200: Zaawansowany odkurzacz z technologią skanowania dna basenu, odkurza także linię wody .
 4. Dolphin S300i: Zaawansowany odkurzacz z technologią skanowania dna basenu, odkurza dno, ściany, linię wody sterowanie z aplikacji. 
 5. Dolphin M600: Najwyższa klasa luksusu i efektywności .

Wybierz Dolphin Maytronics i ciesz się basenem o krystalicznie czystej wodzie każdego dnia! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach.

Newsletter - bądź na bieżąco!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium