Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Foliowanie basenu folią Alkorplan  - zalety

Foliowanie basenu jest jednym ze sposobów na łatwiejsze utrzymanie go w czystości oraz zapewnienie szczelności niecki basenu. Pokrycie płaskich powierzchni basenowych specjalną folią Alkorplan pomaga  zmniejszyć powstawanie  na ścianach glonów i grzybów.

Zastosuj silikon

Silikon do basenu jest materiałem niezbędnym w procesie foliowania. Z jego pomocą można wypełnić  szczelinę pomiędzy  obrzeżem  basenu, a skrajem folii basenowej.

Wspomniany silikon jest bardzo odporny na wysoką wilgotność oraz wykazuje działanie bakterio i grzybobójcze. Występuje w kolorze niebieskim.

Kolejna niezbędna rzecz - wypełniacz spoin Alkor

By proces foliowania folią Alkorplan przebiegał prawidłowo i sprawnie, niezbędne są dodatkowe materiały pomocnicze, takie jak wypełniacz spoin do basenu, który ma za zadanie spoinowanie miejsc, w których zgrzewana jest folia basenowa. Występuje on w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu tworzy dyskretne i estetyczne spoiny.

Rozpuszczalnik do basenu - dlaczego warto go mieć?

Ma duże znaczenie zwłaszcza w kontekście techniki montowania basenów.

1. Rozpuszczalniki są wykonane na bazie acetonu - środka, za pomocą którego można łatwo usunąć wszelkie pozostałości połączeń klejonych pomiędzy listwami PCV a folią basenową.

2. Jest on zupełnie obojętny dla samych listew.

3. Rozpuszczalniki bardzo łatwo usuwa się z powierzchni listew, dzięki czemu nie wpływają one na jakość wody w basenie.

Chcesz sprawdzić ten produkt? Przejrzyj ofertę na naszej stronie i kup go w naszym sklepie.

Wypełniacz spoin do basenu

Każdy basen musi być szczelny oraz estetycznie wykonany. Aby mogło tak być, konieczne jest zastosowanie środka wypełniającego i łączącego spoiny. Pozwala to nie tylko na zniwelowanie samej spoiny, jak i na uszczelnienie basenu.

Wypełniacz spoin powinien pasować kolorystycznie do folii Alkorplan, z której zbudowany jest basen.  Za jego pomocą można również łatać nieduże ubytki w folii basenowej.

Zapraszamy do głównego Działu Technika basenowa po więcej sprawdzonych produktów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl