Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

 

Zapasowe paski do rolki zwijającej 5 szt Zapasowe paski do rolki zwijającej 5 szt
Producent: Tebas BH
Cena brutto: 104,00 zł
Szt
zobacz więcej

Przykrycie basenowe zapobiega stratom ciepła, przyspiesza nagrzewanie wody oraz chroni przed zanieczyszczeniami. Stosując przykrycie w formie folii solarycznej, folii komórkowej można podnieść temperaturę wody basenowej od 5 do 6 st.C. Przykrycie jest niezbędne dla basenów krytych ponieważ zmniejsza parowanie wody. Dzięki rolce zwijającej do basenu rozkładanie przykrycia jest bardzo proste i zajmuje mało czasu.

 

Czysty i bezpieczny basen

Aby utrzymać czystą w wodę w przydomowym basenie należy zadbać o osłonę, która będzie chronić go przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Niektóre z pokryć mogą także ograniczyć wychładzanie się wody basenowej oraz jej parowanie. Dostępne są również przykrycia do basenu chroniące przed przypadkowym wpadnięciem do wody.

Czystość i bezpieczeństwo

Do najprostszych rozwiązań, które zapewnią czystość wody, stosuje się lekkie przykrycia, np. folię solaryczną, pokrywę solarną na basen. Nazywana również jako folia komórkowa do basenu chroni basen przed zanieczyszczeniami a w zimne dni nie pozwala wodzie na szybkie wychłodzenie. W przypadku basenów wewnętrznych folia komórkowa do basenu stosowana jest w celu ograniczenia parowania.

Do bardziej skutecznych przykryć należą żaluzje basenowe i przykrycia bezpieczne. Ich konstrukcja umożliwia nie tylko ochronę wody przed zabrudzeniem, ale również zabezpiecza przed wpadnięciem do basenu. Żaluzja basenowa powinna być zamontowana na rolce elektrycznej

Tego typu osłony można wykorzystywać przez cały rok.

Szukasz innych produktów? Zapraszamy do działu Technika basenowa w naszym sklepie.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl