Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

JAK PRZYGOTOWAĆ BASEN DO ZIMY ? 1
JAK ZADBAĆ O BASEN OGRODOWY PRZED ZIMĄ ?

Najważniejszym zabiegiem w przygotowywaniu basenu do okresu zimowego, jest zabezpieczenie przed mrozem wszystkich sprzętów basenowych. Pierwszą czynnością powinno być spuszczenie wody w basenie poniżej poziomu dysz. Żadne elementy montażowe nie powinny znajdować się poniżej powierzchni wody. Dobrze jest jednak nie spuszczać całkowicie wody z basenu, najlepiej zostawić pewien jej poziom. 

czytaj całość »
NOWOCZESNE CZYSZCZENIE BASENU – ODKURZACZ BASENOWY 2
NOWOCZESNE CZYSZCZENIE BASENU – ODKURZACZ BASENOWY

Chcesz znaleźć szybszy i skuteczniejszy sposób na czyszczenie swojego basenu? Denerwują Cię częste wymiany wody? A może marzysz o basenie, ale wizja jego odkurzania Cię zniechęca? Na wszystkie te problemy mamy jedno rozwiązanie - automatyczny odkurzacz basenowy firmy Maytronics. Wśród różnych modeli odkurzaczy tego sprawdzonego producenta, możesz wybrać ten najlepszy dla swoich potrzeb.

czytaj całość »
Polietylenowy wkład filtracyjny Aqualoon 0
Polietylenowy wkład filtracyjny Aqualoon

Aqualoon to innowacyjny basenowy wkład filtracyjny (stosowany najczęściej jako zamiennik piasku kwarcowego lub filtrów kartuszowych – jest on zdecydowanie znacznie łatwiejszy w użyciu oraz w konserwacji. Są to bardzo małe, w stu procentach polietylenowe kulki, które – pod postacią swoistej siatki splecionych warstw – nie strzępią się ani nie rozwarstwiają w ciągu użytkowania.

czytaj całość »
CZYSTA WODA W BASENIE 1
Czysta woda w basenie !

Posiadanie basenu w ogrodzie, z czystą wodą jest marzeniem większości osób. Basen ogrodowy to nie tylko namiastka luksusu i wygody, ale także trochę pracy. Żeby móc cieszyć się każdą chwilą w nim spędzoną, musimy pamiętać o zachowaniu czystości zarówno basenu, jak i wody zwłaszcza po zimie. Należy pamiętać, że bardzo ważnym elementem w utrzymaniu czystości wody basenowej jest odpowiednio filtr.

czytaj całość »
Dlaczego witamina C do basenu to zły pomysł? 0
Dlaczego witamina C do basenu to zły pomysł?

Przede wszystkim musimy podkreślić, że kwas askorbinowy z całą pewnością nie jest ani środkiem dezynfekującym, ani odżelaziającym, ani tym bardziej glonobójczym. Nie ma on takich właściwości i nigdy nie należy go używać z taką intencją. Zastosowanie witaminy C do czyszczenia basenów nie tylko jest kiepskim pomysłem, ale może nieść ze sobą wiele problemów.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl