Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

 

Osuszacz do basenu CDP 40 Osuszacz do basenu CDP 40
Producent: Dantherm
Cena brutto: 20 499,00 zł
Szt
zobacz więcej
Osuszacz do basenu CDP 50 Osuszacz do basenu CDP 50
Producent: Dantherm
Cena brutto: 23 000,00 zł
Szt
zobacz więcej
Osuszacz do basenu CDP 70 Osuszacz do basenu CDP 70
Producent: Dantherm
Cena brutto: 31 000,00 zł
Szt
zobacz więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Osuszacze basenowe zostały stworzone z myślą o krytych basenach kąpielowych, a także mogą być używane w różnych miejscach gdzie wilgoć wpływa negatywnie na budynek. Za duża wilgoć jest efektem niepożądanym, który powoduje powstawanie rdzy na elementach metalowych, powstawanie pleśni i grzybów, niszczenie przegród budowlanych, zaparowanie szyb, dyskomfort kąpiących się osób. Jego płaski kształt pozwala na dobre wkomponowanie w pomieszczeniu oraz łatwy montaż.

Kontrola to podstawa

Proces ciągłego parowania wody na basenie może sprawić, że wilgotność powietrza wzrośnie do niepożądanych wartości. Osuszacze basenowe są urządzeniami wyposażenia basenów, których zadaniem jest temu zapobiec. Ma to działanie korzystne nie tylko dla samopoczucia użytkowników basenu, ale również i dla samego budynku.

Najlepsze wykonanie

Powinny być wykonane z materiałów trwałych i odpornych na korozję. Zalecane jest także, by pracowały cicho i bez zbędnego hałasu. Najlepsze są te, przystosowane do pracy w trudnych i wymagających warunkach, jakie mogą panować na hali basenowej.

Skorzystaj z bogatej oferty produktów w dziale Technika basenowa już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl