E-OGROD.COM.PL - TECHNIKA BASENOWA, SAUNY

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe
Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do

Chlor w płynie, znajdujący się w środkach do dezynfekcji basenów, to bardzo skuteczny środek zabijający bakterie i wirusy. Chlor, w swojej naturalnej postaci będący gazem, jest substancją bardzo nietrwałą - dlatego też w środkach do dezynfekcji basenu chlor łączony jest z innymi substancjami i stabilizatorami. W naszym sklepie zapewniamy wybór produktów najlepszej jakości. Sprawdź inne propozycje w kategorii chlor do basenu.

 

Dlaczego należy stosować chlor w płynie do basenu?

- Woda basenowa stwarza odpowiednie warunki do rozwoju wirusów, bakterii i grzybów, a płynny chlor pozwala na ich usunięcie.

- Namnażanie się drobnoustrojów powoduje mętnienie i zanieczyszczenie wody, a także powstawanie na dnie śliskich, stwarzających niebezpieczeństwo wypadku osadów.

- Bakterie i grzyby, rozwijające się w basenie, stanowią zagrożenie dla skóry kąpiących się osób - nasze produkty pozwalają zniwelować to ryzyko.

 

Prosty i skuteczny sposób dezynfekcji

Stosowanie chloru w płynie jest bardzo proste, a przy tym skuteczne. Wystarczy dodać do basenu zalecaną, odpowiednią ilość preparatu, aby zapobiegać rozwojowi mikroorganizmów i zanieczyszczaniu wody.

Niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego typu środka do basenu. Podchloryn sodu stabilizowany to jedyny oczyszczony i bezpieczny środek basenowy. Należy się wystrzegać chloru technicznego, nieoczyszczonego, który może być niebezpieczny dla zdrowia.

 

 

Newsletter - bądź na bieżąco!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium