E-OGROD.COM.PL - TECHNIKA BASENOWA, SAUNY

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe
Przeciwprąd masaż wodny do basenu Tebas Pulsar LED RGB JET 70m3/h  2,2kW  230V - komplet  z pompą Saturn Jet  + kształtki Przeciwprąd masaż wodny do basenu Tebas Pulsar LED RGB JET 70m3/h 2,2kW 230V - komplet z pompą Saturn Jet + kształtki
Producent: Tebas
Cena brutto:

3 699,00 zł

Cena regularna: 4 029,00 zł

Najniższa cena: 4 029,00 zł
Szt
zobacz więcej
  • promocja
Piec do sauny  KIP60  6 kW sterowanie przy piecu  Piec do sauny KIP60 6 kW sterowanie przy piecu
Producent: Harvia
Cena brutto:

1 868,90 zł

Szt
zobacz więcej
Chlorifix 5kg Bayrol - chlor szok do basenu Chlorifix 5kg Bayrol - chlor szok do basenu
Producent: Bayrol
Cena brutto:

305,00 zł

Szt
zobacz więcej
Chlorifix 1kg Bayrol - chlor szok do basenu Chlorifix 1kg Bayrol - chlor szok do basenu
Producent: Bayrol
Cena brutto:

78,00 zł

Szt
zobacz więcej

Producenci chemii basenowej

Chemia basenowa jest konieczna dla utrzymania nie tylko czystości wody w basenie, ale również odpowiedniego poziomu pH, chloru, tlenu, jak również kontroli poziomu zawartości w wodzie tych czynników. Ważne jest także dobieranie prawidłowych preparatów do objętości basenu, jego rodzaju, wody, uwzględniając także otoczenie. Basen znajdujący się na terenie otoczonym zielenią może potrzebować częstszego stosowania na przykład środków antyglonowych, niż basen ulokowany na dachu budynku lub też w ogrodzie niedaleko ulicy. Preparaty powinny być również dostosowane do pory roku. Ze względu na temperatury i pory roku wyróżniamy płyny letnie i zimowe. Powinny być one stosowane zgodnie z przeznaczeniem i o właściwej porze roku aby osiągać pożądane efekty.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością i wydajnością. Pochodzą od sprawdzonych producentów. Marki takie jak Rainbow, BayrolBassau czy Chemoform to światowej klasy firmy, które specjalizują się wyłącznie w produkcji chemii basenowej.

Jak wybrać właściwe środki chemiczne do basenu?

Wybór odpowiednich preparatów czasami nie jest sprawą tak oczywistą. Należy bowiem wziąć pod uwagę pojemność basenu, rodzaj wody, sposób czyszczenia, pH. Jeżeli rozpoczynamy swoją przygodę z basenem przy domu, wówczas warto zaopatrzyć się w testery służące do sprawdzania poziomu pH, chloru, tlenu itp. Takie testery pozwalają na precyzyjniejsze dobieranie preparatów do dezynfekcji i regulacji. Regularne sprawdzanie poziomu tych czynników za pomocą testerów pomaga również zaplanować czynności takie jak czyszczenie chemiczne wody w basenie. Jest to bardzo ważne, gdyż przy stosowaniu niektórych preparatów chemicznych nie można korzystać z basenu np. przez kilka godzin.

Jeżeli mamy wątpliwości co do wyboru środków chemicznych, wówczas warto zawsze skonsultować się z ekspertami w sklepie, którzy doskonale znają środki, ich właściwości, zastosowanie, i pomogą precyzyjnie dobrać chemię basenową. Nowoczesne środki chemii basenowej są wysoce skuteczne. Działają przeciwgrzybicznie, antyglonowo, zapewniając czystą wodę i chroniąc nas przed bakteriami. Ważne jednak, aby stosować je prawidłowo i zgodnie z zaleceniami.

Wszystko co związane jest z basenami ogrodowymi, jest nam doskonale znane. Wieloletnie doświadczenie w branży i śledzenie nowości to nieodłączne elementy naszej działalności. Mogą Państwo liczyć również na wskazówki z naszej strony odnośnie doboru preparatów do każdego rodzaju basenu. Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów z cyklu chemia basenowa.

Chemia basenowa dezynfekcja chlorowa

W naszej ofercie znajdą Państwo chlor płynny, w granulacie oraz tabletkach. Preparaty dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności i zróżnicowanym stężeniu. Do basenów o dużej pojemności będą przeznaczone inne środki niż do tych małych. Różnice będą również w częstotliwości stosowania. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiednich środków na życzenie naszych Klientów, oraz udzielą wskazówek co do sposobu stosowania.

Chemia basenowa dezynfekcja tlenowa

W gamie naszych produktów znajdą Państwo środki z aktywnym tlenem w formie płynu i tabletek, o zróżnicowanym stężeniu. W basenach o dużej pojemności zaleca się stosowanie środków o większym stężeniu aktywnego tlenu oraz preparatów wspomagających działanie dezynfekcji tlenowej.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą. Naszym Klientom udzielamy wskazówek na życzenie. Chemia basenowa, dezynfekcja tlenowa, to doskonale znane nam tematy.

Chemia basenowa środki na glony

Glony w wodzie basenowej, jeżeli pielegnacja i dezynfekcja nie jest odpowiednio przeprowadzana, moga być bardzo uciążliwe. Śliskie podłoże i ściany mimo zastosowania płytek antypoślizgowych to jedna z oznak rozwoju glonów. Zmiany barw wody, ścian, zapachu nie zapewniają komfortowego użytkowania. Ponadto bakterie mogą mieć szkodliwe dla nas działanie. Dlatego też należy dbać o właściwą i regularną dezynfekcję basenu.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą. Chemia basenowa i środki na glony to nieodłączne elemnty basenów ogrodowych i wewnętrznych.

Chemia basenowa koagulacja wody, krystalizacja wody

W naszej ofercie znajdą Państwo specjalne środki do koagulacji i krystalizacji wody. Opakowania mają zróżnicowaną pojemność, tak aby swobodnie można było dostosować do basenu. Częstotliwość stosowania tego typu chemii basenowej będzie się także różnić pomiędzy małymi, a dużymi basenami. Dlatego jeśli mamy wątpliwości, który preparat wybrać, warto skonsultować się z personelem sklepu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą działu chemia basenowa, koagulacja wody, krystalizacja wody. Gwarantujemy najwyższą jakość w dobrej cenie.

Chemia basenowa korektory pH

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo korektory pH w formie proszku, dostępne w mniejszych opakowaniach, oraz dużych. Poziom pH w basenie może być korygowany na minus lub plus. W zależności od poziomu pH, dobieramy odpowiedni kolektor. Prawidłowa wartość PH 7,0 – 7,4.

Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą działu chemia basenowa. Korektory pH to sprawdzony sposób na utrzymanie odpowiedniego poziomu pH wody w basenie.

Chemia basenowa środki czystości do basenu

W gamie naszych produktów do pielęgnacji basenu polecamy środki do czyszczenia i dezynfekcji. Wydajne, wygodne w użytkowaniu szczególnie w formie spray, doskonale sprawdzają się nie tylko przy czyszczeniu basenów zewnętrznych, ale również wewnętrznych czy jacuzzi. Środki czyszczące muszą być również dobierane odpowiednio do rodzaju i rozmiaru basenu.

Na życzenie naszych klientów udzielamy wskazówek i pomagamy wybrać najlepsze środki czystości do basenu. Chemia basenowa to również nasza specjalność.

Chemia basenowa środki zimowe do basenu

Takie środki mogą być również stosowane w basenach ogrodowych, które znajdują się pod zadaszeniem. Stosowanie odpowiednich preparatów odpowiednio do wielkości basenu, jego rodzaju i pory roku zapewnia kompleksową ochronę i skuteczność dezynfekcji. Każdy basen powinien być regularnie sprawdzany i czyszczony nie tylko ze względu na komfort użytkowników, ale również bezpieczeństwo.

Polecamy więc zapoznanie się z pełną ofertą naszego sklepu. Środki zimowe do basenu to nieodłączne produkty działu chemia basenowa.

Chemia basenowa testery basenowe, fotometry basenowe, odczynniki basenowe

Oczywiście tego typu produkty chemiczne muszą być dobierane odpowiednio do rodzaju basenu, pojemności, wody, oraz czynników, których poziom chcemy sprawdzić. Wśród produktów znajdą Państwo m.in testery wody basenowej, aktywnego tlenu, pH, czy chloru.

Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą naszego działu Chemia Basenowa. Testery basenowe, fotometry basenowe, odczynniki pomogą w utrzymaniu czystości wody.

Newsletter - bądź na bieżąco!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium