E-OGROD.COM.PL - TECHNIKA BASENOWA, SAUNY

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe

Chemia besenowa to wszystkie produkty, składające się na czystą i bezpieczną wodę w Twoim basenie. Dzięki testerom z naszego sklepu poznasz nie tylko pH swojej wody, ale także stężenie chloru i aktywnego tlenu. Sprawdź nasze pozostałe produkty w kategorii Testery, fotometry, odczynniki, aby zapewnić sobie i swoim bliskim kompleksową ochronę.

Rodzaje testerów wody basenowej

Utrzymanie odpowiedniej czystości wody basenowej jest kluczowe podczas codziennego użytkowania basenu. Niezbędnym wyposażeniem basenu jest więc tester do wody basenowej, który sprawdza odczyn pH oraz zawartość wolnego chloru w wodzie.

 

Dwukomorowy tester wody basenowej

Sklep internetowy oferuje szeroki wybór testerów do wody w basenie. Dwukomorowe testery do basenu pozwalają określić odczyn Ph oraz ilość chloru w wodzie. Pomiar wykonuje się z użyciem tabletek rozpuszczanych w specjalnym pojemniku, który zawiera pobraną wodę oraz tabelkę porównawczą.

 

Papierki lakmusowe

Szybka analiza jakości wody może być wykonana z pomocą papierków lakmusowych. Ten prosty tester do wody basenowej bada pH wody oraz określa zawartość chloru. Kolor zamoczonego papierka w próbce wody porównać można ze skalą pH dołączoną do opakowania.

Newsletter - bądź na bieżąco!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium