Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

 

Dezynfekcja promieniami UV jest nowoczesną technologią dezynfekcji wody basenowej, która ma podnieść efektywność uzdatniania. Pozwala to na ograniczenie dawki chloru. Źródłem światła UV są specjalne lampy wyładowcze, montowane w komorach naświetlania. Woda przeznaczona do dezynfekcji przepływa przez komorę poprzecznie lub wzdłuż lampy UV. Basenowe lampy UV oferowane przez naszą firmę są wykonane z materiałów najwyższej jakości i gwarantują długoletnią pracę.

Perfekcyjna dezynfekcja wody w basenie

Piękny i funkcjonalny basen to przede wszystkim czysty basen. Dlatego, aby w odpowiedni sposób dbać o regularną dezynfekcję wody basenowej, warto wykorzystać lampy uv do basenu.

Doskonałe uzupełnienie metody chlorowania wody

Stosowanie lamp uv do basenu przede wszystkim pomaga w eliminacji różnego rodzaju bakterii, dodatkowo pomagają one utrzymać odpowiednie normy zawartości chloru związanego w wodzie. Bakteriobójcze lampy uv pozwalają także redukować koszty związane z wymianą wody basenowej - dzięki ich zastosowaniu wodę w basenie można wymieniać co kilka lat . Pozwalają  także zmniejszyć ilość dozowanej chemii basenowej.

 

U nas znajdziesz wiele innych produktów dedykowanych do czyszczenia i pielęgnacji basenu. Jeśli chcesz całkowicie wyposażyć swój basen, zapraszamy do zapoznania się ofertą produktów z techniki basenowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl