E-OGROD.COM.PL - TECHNIKA BASENOWA, SAUNY

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie obrazkowe

Chcesz mieć czysty basen? Wszystkie elementy do skompletowania podstawowego odkurzacza basenowego podłączanego do skimera znajdziesz w naszym sklepie. Dział technika basenowa oferuje Ci: teleskopy, szczotki,węże basenowe i odkurzacze gotowe. Polecamy także odkurzacze automatyczne firmy Dolphin. Robot Dolphin sam czyści basen. W zależności od modelu może czyścić dno lub dno i ściany basenu. Warto także kupić podbierak z siatką do wyciągania zanieczyszczeń z lustra wody lub większych zanieczyszczeń, które mogą znaleźć się na dnie basenu.

 

Basen o nieskazitelnej czystości

Aby móc zapewnić sobie kąpiel w czystej wodzie basenowej, trzeba odpowiednio dbać i pielęgnować ten zbiornik. Jednymi z akcesoriów, które do tego służą są odkurzacze ręczne oraz szczotki do basenu. Wchodzą one w skład elementów czyszczących i pielęgnujących każdy basen.

Proste urządzenia dające maksimum efektu

  • Odkurzacz ręczny opuszczany jest na dno basenu  na kiju teleskopowym. Podłączony specjalnym wężem 32 mm lub 38 mm poprzez skimmer do pompy może w bardzo krótkim czasie pomóc nam wyczyścić całe dno  basenu.
  • Szczotki, również osadzane na kiju teleskopowym, mogą z powodzeniem pomóc w czyszczeniu zarówno dna basenu, jak i jego ścian. Doskonale usuwają wszelkie glony i algi przylegające do niecki zbiornika.

 

Kompletny ręczny odkurzacz do basenu składa się ze szczotki do odkurzania, teleskopu, węża 32 mm lub 38 mm.

 

Newsletter - bądź na bieżąco!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium