do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Chemia basenowa Bayrol

Chemia basenowa Bayrol obejmuje produkty zarówno do pielęgnacji, dezynfekcji, jak i kontroli zanieczyszczeń oraz istotnych czynników w wodzie basenowej. Stosowanie produktów tej znanej i cenionej na całym świecie marki pozwala na utrzymanie basenu w czystości. Jak sprawdzić np. poziom pH lub chloru w wodzie basenowej? Wystarczy zastosować testery i odczynniki, których wyniki pokażą nam, na jakim poziomie jest pH, chlor, czy tlen. W ten sposób dowiemy się, co należy dalej zrobić. Czy trzeba wyregulować poziom np. pH i jak szybko, czy też nie.

Chemia basenowa Bayrol

Produkty tego producenta, znane na całym świecie, to nie tylko testery i odczynniki, ale również środki przeznaczone do dezynfekcji, czyszczenia basenu, pielęgnacji. Dobierane powinny być odpowiednio do wielkości basenu, rodzaju, oraz metody dezynfekcji. Jeżeli nasi Klienci mają wątpliwości, jakie wybrać preparaty, wówczas nasi eksperci pomagają dobrać najlepsze produkty do basenu.

Zapraszamy więc do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Chemia basenowa Bayrol to sprawdzony sposób na czysty i zadbany basen.

Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje ? Zadzwoń do nas tel. 731 753 950 lub napisz info@e-ogrod.com.pl - postaramy się pomóc.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl