Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Polietylenowy wkład filtracyjny Aqualoon 0
Polietylenowy wkład filtracyjny Aqualoon

Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego wkładu do filtra basenowego Aqualoon.  

Czym charakteryzuje się materiał filtracyjny Aqualoon?

 

Aqualoon to innowacyjny basenowy wkład filtracyjny (stosowany najczęściej jako zamiennik piasku kwarcowego lub filtrów kartuszowych – jest on zdecydowanie znacznie łatwiejszy w użyciu oraz w konserwacji. Są to bardzo małe, w stu procentach polietylenowe kulki, które – pod postacią swoistej siatki splecionych warstw – nie strzępią się ani nie rozwarstwiają w ciągu użytkowania. Aqualoon wystarcza więc na bardzo długo, a ponadto całkowicie podlega recyklingowi.

Materiał filtracyjny Aqualoon jest zdolny wyłapać cząsteczki brudu, których wielkość oscyluje wokół jednego mikrona – to czyni go jednym z lepszych filtrów basenowych na świecie.

Pomoże on nadać wodzie doskonałą czystość – ze względu na tę cechę jest powszechnie stosowany na basenach oraz w nowoczesnych salonach SPA. Jego właściwości doceniają także osoby posiadające małe baseny np. stelażowe – stosowany jest wówczas jako zamiennik wkładów papierowych. 

Aqualoon jest bardzo wydajnym produktem. Bez obaw wytrzymuje od trzech do pięciu lat bez wymieniania. Po sezonie kulki Aqualoon-u można wyprać w pralce (niska temperatura prania) umieszczając je w woreczku siatkowym np. po owocach. Poza zaskakującą trwałością, produkt ten może pozytywnie zaskoczyć w kolejnej praktycznej kwestii. Dotyczy to płukania wstecznego, które – dzięki Aqualoonowi – można wykonywać jedynie od czterech do pięciu razy w roku. Dla porównania, kiedy stosujemy piasek kwarcowy, płukanie wsteczne konieczne jest nawet trzy razy w ciągu miesiąca.

Podsumowując, materiał filtracyjny firmy Aqualoon charakteryzuje się przede wszystkim jakością wykonania, ponadprzeciętną wydajnością oraz trwałością, jak również możliwościami zaoszczędzenia prądu oraz wody, a co za tym idzie – pieniędzy. Jedno opakowanie 700 g Aqualoon zastępuje jeden worek piasku 25 kg.

Aqualoon do basenu

Zakup Aqualoona jest świetną inwestycją, która bez wątpienia się zwróci. 

 Aqualoon do basenu

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl