Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Odkurzacze do basenu – jak zakupić odpowiedni model 0
Odkurzacze do basenu – jak zakupić odpowiedni model

Czy warto nabyć odkurzacz basenowy?

Utrzymanie basenu w czystości to podstawa. Dzięki temu kąpiel będzie pełnym relaksem i czystą przyjemnością.

Niestety może okazać się, że dbanie o czystość w dużym basenie wymaga sporego wysiłku. Dlatego powstały odkurzacze do basenu, czyli urządzenia dzięki którym znacznie szybciej i łatwiej wyczyścisz swój basen.

 

 

Dostępne rodzaje odkurzaczy basenowych

Wśród odkurzaczy do basenu dostępne są odkurzacze automatyczne, i półautomatyczne oraz ręczne.

Różnią się one stopniem samodzielności podczas czyszczenia basenu i oczywiście ceną. Odkurzacze są lepsze od innych rozwiązań czyszczenia basenu ponieważ podczas ich użytkowania nie trzeba usuwać wody z basenu.

Pomocne odkurzacze ręczne

Odkurzacze ręczne to najlepszy wybór dla niewielkich basenów prywatnych. Ważą niewiele, a z ich pomocą skutecznie można umyć basen z wielu zabrudzeń.

Skuteczne odkurzacze półautomatyczne

Odkurzacz półautomatyczny często wymaga podłączenia do skimmera. Jego działanie jest bardzo efektywne, pomoże wyczyścić basen nawet z trudnych osadów i innych rodzajów zabrudzenia.

Podczas zakupu tego urządzenia należy zwrócić uwagę na długość przewodu zasilającego.

Najwyższa klasa – odkurzacze automatyczne

Odkurzacz automatyczny czyści basen samodzielnie, kiedy Ty odpoczywasz. Jest w stanie wyczyścić nie tylko dno, ale także ściany basenu i linię wody.

Wiele modeli spełnia wymogi przeznaczone do czyszczenia nie tylko basenów prywatnych, ale także publicznych.

W przypadku tego rodzaju odkurzaczy basenowych masz do wyboru wiele różniących się parametrami modeli. W zależności od swoich potrzeb możesz zdecydować się na model polecany do określonej długości basenu – na przykład dla 10, 15 lub 25 metrów. Urządzenia różnią się również czasem cyklu pracy, mocą, wydajnością pompy, rodzajem napędu, wielkością, masą, ilością szczotek czyszczących i dokładnością filtracji. Niektóre modele mają możliwość wyboru różnych trybów czasu pracy.

Dużą zaletą jest, że możesz ułatwić sobie obsługę pracy odkurzacza automatycznego, nabywając model sterowany za pomocą pilota, a nawet przez smartfona.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl