Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Tester Quick Test Bayrol Spa Time ph, tlen aktywny,chlor

Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 86,00 zł 86.00
ilość Szt
Zyskujesz 0 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 4.98
Producent: Bayrol
Kod produktu: QuickTest Spa Time

Opis

 

Quick Test Bayrol Spa Time ph, tlen aktywny,chlor paski testowe. W zestawie jest 50 szt pasków. Tester jest przeznaczony  do badania wody uzdatnianej za pomocą środków tlenowych oraz chloru.

Quick Test Spa Time Bayrol 

Sposób pomiaru za pomocą  Quick Test Bayrol Spa Time:

1. Zanurzyć całkowicie pasek testowy w wodzie basenu i po 3 sekundach wyjąć. Następnie strzepnąć wodę z paska.

2. Pasek trzymać poziomo przez 30 sekund. 

3. Porównać kolor poduszki pomiarowej pH i aktywnego tlenu lub chloru ze skalą barw naniesioną na puszce z paskami.

Jak analizować parametry wody w basenie kąpielowym?

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort korzystania z basenu, dzięki urządzeniom do analizy wody. Nasze akcesoria pomiarowe pomogą sprawdzić, czy woda basenowa ma odpowiednie do kąpieli parametry. W przypadku kąpielisk publicznych trzeba również pamiętać o kwestii prawnej – jakość wody powinna spełniać warunki Rozporządzenia Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Narzędzia, przy użyciu których można wykonać analizę wody, dzielą się zasadniczo na dwa rodzaje: ręczne i elektroniczne.

Testery ręczne do analizy stanu wody

Manualne przyrządy do testowania wody są bardzo popularne, praktyczne i łatwe w użyciu. Przy jego zastosowaniu skontrolujemy odczyn wody, ilość chloru i tlen aktywnego. Testery takie można nabyć w przystępnych cenach. Obsługa testera jest łatwa, do komór pomiarowych należy wrzucić i rozpuścić dołączone do testera tabletki, a następnie porównać kolor na zamieszczonej obok komór skali kolorystycznej. Kiedy dołączone do testera tabletki zostaną zużyte, w naszej ofercie są oczywiście dostępne tabletki bez konieczności zakupu całego testera. Tabletki DPD służą do mierzenia zawartości chloru, a Phenol Red do pomiaru odczynu PH wody. Bardzo szybkim sposobem sprawdzenia wody, jest też badanie jej za pomocą testera paskowego – wystarczy zamoczenie go na kilka sekund w badanej wodzie.

Fotometry do kontroli wody basenowej

Fotometr jest przyrządem elektronicznym, dzięki któremu łatwo i szybko sprawdzić można parametry wody. Urządzenie posiada wodoszczelną pokrywę i podświetlany, ciekłokrystaliczny ekran LCD. Korzystając z fotometru można sprawdzić odczyn, twardość, zawartość chloru, tlenu aktywnego lub kwasu cyjanurowego. Przyrząd jest lekki i poręczny. Do pomiaru niektórych parametrów konieczne są, tak jak w przypadku testerów ręcznych dołączone tabletki. Niektóre z modeli fotometrów oferowane są razem z fiolkami pomiarowymi, mieszadełkami i szczoteczką. Fotometry są bardziej kosztowne niż testery ręczne, jednak pomiar za ich pomocą jest o wiele dokładniejszy.

Zainteresowanych przyrządami do analizy wody oraz wszystkim, co związane z basenami zapraszamy na stronę sklepu internetowego e-ogród

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

20 września 2017

Paski do pomiaru są bardzo dokładne. Szybka wysyłka.

23 kwietnia 2021

Szybka wysyłka

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl