Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Fotometr tester do basenu Pool Lab 1.0 z Bluetooth

PoolLab 1.0 pH chlor Bluetooth  Elektroniczny Tester Do Basenu
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 599,00 zł 639,00 zł 599.00
ilość Szt
Zyskujesz 5 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Producent: Water ID
Kod produktu: PoolLab 1.0

Opis

Tester do basenu PoolLAB 1.0 fotometr elektroniczny

Nowy tester wody basenowej Poollab® 1.0 to fotometr o potrójnej długości fali do profesjonalnej analizy wody w prywatnych basenach i uzdrowiskach. Wbudowana kuweta umożliwia szybkie pobieranie próbek wody, zanurzając go w basenie. PoolLab® z 6 przyciskami jest przeznaczony do natychmiastowego dostępu do zainstalowanych parametrów, które są: pH, chlor (wolny / połączony / całkowity), alkaliczność, kwas cyjankowy oraz wiele innych aktywny tlen (MPS), dwutlenek chloru, ozon, nadtlenek wodoru, twardość całkowita, twardość wapnia, mocznik. Ponieważ PoolLab® korzysta z bezprzewodowej technologii Bluetooth 4.0, można go łatwo podłączyć do oprogramowania zarządzającymi wynikiem testowym. Po zsynchronizowaniu wyników badań, oprogramowanie i aplikacja pozwalają na zalecenia dotyczące dawkowania, w oparciu o indywidualnie wprowadzone chemikalia do uzdatniania wody. Użytkownik może drukować raporty wyników testów, wykonywać obliczenia indeksu, takie jak LSI i wiele więcej. Darmowy serwer w chmurze dba o to, aby dane w aplikacji i oprogramowaniu były stale synchronizowane, jeśli użytkownik zdecyduje się skorzystać z tej funkcji.

Aplikację do obsługi pomiarów możesz ściągnąć z Google Play nazwa LabCom .

 

Poniżej dokładny wykaz mierzonych parametrów:

pH - zakres 6.50 - 8.40

Chlorine (free wolny/combined związany/total całkowity) - zakres 0.00 - 6.00 mg/l (ppm)

Alkaliczność (Acid Capacity) - zakres 0 - 300 mg/l (ppm) CaCO3

Kwas cyjanurowy (Stabilizer) - zakres 0 - 160 mg/l (ppm)

Aktywny tlen (MPS) - zakres 0.0 - 30.0 mg/l (ppm)

Nadtlenek wodoru (Hydrogen Peroxide)

Twardość całkowita (Total Hardness)

Twardość węglanowa (Calcium Hardness)

 

Dostarczany zestaw skłąda się z :

Fotometr PoolLAB 1.0, baterie 3 x AAA, mieszadełko

20 tabletek DPD 1 (free chlorine wolny chlor)

10 tabletek DPD 3 (combined/total chlorine całkowity chlor)

20 tabletek Phenol Red (pH)

10 tabletek Alkalinity-M (Alkalinity alkaliczność/Acid Capacity)

10 tabletek CYA-Test (Cyanuric Acid kwas cyjanurowy/Stabilizer) 

Chlor związany = DPD3 chlor całkowity minus DPD 1 chlor wolny

Pool Lab 1.0 tester do basenu

 

 

 

Jak analizować parametry wody w basenie kąpielowym?

Upewnij się, że woda w której się kąpiesz jest czysta i zdrowa. Nasze akcesoria pomiarowe pomogą sprawdzić, czy woda basenowa ma odpowiednie do kąpieli parametry. Analiza wody jest szczególnie istotna w przypadku basenów publicznych, które muszą spełniać ustanowione prawnie standardy jakości. Narzędzia, przy użyciu których jesteś w stanie wykonać analizę wody, dzielą się zasadniczo na dwa rodzaje: ręczne i elektroniczne.

Ręczne testery do pomiarów wody w basenie

Manualne przyrządy do testowania wody są bardzo popularne, praktyczne i łatwe w użyciu. Dzięki niemu można sprawdzić takie parametry jak pH wody, poziom chloru i tlenu aktywnego. Testery takie można zakupić w przystępnych cenach. Obsługa testera jest łatwa, do komór testowych należy wrzucić i rozpuścić dołączone do testera tabletki, a następnie porównać kolor na zamieszczonej obok komór skali kolorystycznej. Kiedy dołączone do testera tabletki zostaną zużyte, w naszej ofercie są oczywiście dostępne tabletki bez konieczności zakupu całego testera. Dany rodzaj tabletek służy do pomiaru konkretnego parametru wody. Jeszcze łatwiejszą metodą są paski pomiarowe, które wystarczy zanurzyć w wodzie i odczekać kilka sekund, a następnie porównać ze skalą wzorcową.

Dokładnie testujące wodę fotometry

Fotometr jest testerem elektronicznym, dzięki któremu łatwo i szybko sprawdzić można parametry wody. Urządzenie posiada wodoszczelną obudowę i podświetlany, ciekłokrystaliczny ekran LCD. W zależności od rodzaju tester umożliwia pomiar pH, temperatury lub potencjału Redox, chloru, kwasu cyjanurowego, twardości. Urządzenie ma ergonomiczny kształt i małą wagę. Do pomiaru niektórych parametrów konieczne są, tak jak w przypadku testerów ręcznych załączone tabletki. Niektóre z modeli fotometrów oferowane są wraz z fiolkami pomiarowymi, mieszadełkami i szczoteczką. Fotometry są bardziej kosztowne niż testery ręczne, jednak pomiar za ich pomocą jest o wiele dokładniejszy.

Aby przejrzeć asortyment służący do analizy wody w basenie oraz inne produkty związane z basenami zapraszamy na stronę sklepu e-ogród.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

17 września 2021

Urządzenie łatwe w odsłudze. Szczerze polecam.

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit
Produkt dnia

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl