Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Fotometr basenowy MD 110 z Bluetooth 6 w 1 ph, chlor wolny / chlor całkowity, kwas cyjanurowy, zasadowość, twardość wapniowa Lovibond

Wysyłka w: 2 dni
Cena brutto: 2 389,97 zł 2389.97
ilość Szt
Zyskujesz 23 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Producent: Lovibond
Kod produktu: MD 110 6w1 B

Opis

Fotometr basenowy MD 110 z Bluetooth 6w1 o niewielkich rozmiarach i wadze. Możliwość użycia odczynników w tabletkach, płynie i proszku. Bardzo prosta obsługa. Fotometr dostarczany jest w poręcznej, kompaktowej walizce. Urządzenie posiada: czytelny podświetlany wyświetlacz, wysoką dokładność, możliwość zachowania wyników, zegar czasu rzeczywistego, automatyczne wyłączenie.

 Fotometr MD 110 z Bluetooth 6 w 1 wykonuje pomiar:

  • odczyn wody pH w zakresie 6,5 – 8,4 pH,
  • zawartość wolnego i całkowitego chloru w wodzie w zakresie 0,01 – 6 mg/l,
  • kwasu cyjanurowego
  • zasadowość w wodzie 
  • twardość wapniowa

 

Elektroniczny tester do basenu MD 110 Lovibond - fotometr do basenu

 

Wszystkie stosowane do badań tabletki zapewniają stabilność pomiarów w okresie magazynowania oraz mają gwarantowaną trwałość przez okres 5 lub 10 lat oraz zapewniają szybkie, dokładne i powtarzalne wyniki pomiarów. Przyrządy są bardzo proste w obsłudze i podczas pomiarów fotometr łatwo mieści się w dłoni. Posiadają pamięć ostatnio badanego parametru wody, dzięki czemu unika się jego wyszukiwania w menu przy wielokrotnym dokonywaniu tych samych pomiarów po każdym wyłączeniu fotometru. Każdy fotometr wyposażony został w funkcję jednokrotnego zerowania (OTZ – One Time Zero), dzięki której nie ma konieczności przeprowadzania kalibracji zera przy każdym wykonywanym pomiarze, o ile próbki wody pobierane do pomiarów pochodzą z tego samego źródła, a warunki badania są jednakowe. 

 

Jak analizować stan wody w basenie kąpielowym?

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort korzystania z basenu, dzięki urządzeniom do analizy wody. Nasze urządzenia pomogą sprawdzić, czy woda basenowa ma odpowiednie do kąpieli parametry. W przypadku kąpielisk publicznych trzeba również pamiętać o kwestii prawnej – jakość wody powinna spełniać warunki Rozporządzenia Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Narzędzia, przy użyciu których jesteś w stanie wykonać analizę wody, dzielą się zasadniczo na dwa rodzaje: ręczne i elektroniczne.

Testery ręczne do analizy stanu wody

Manualne przyrządy do testowania wody są bardzo popularne, praktyczne i łatwe w użyciu. Przy jego użyciu skontrolujemy odczyn wody, ilość chloru i tlen aktywnego. Testery takie można zakupić w przystępnych cenach. Wykonanie analizy wody za pomocą testera ręcznego polega na rozpuszczeniu w jego komorach tabletek w badanej wodzie, a później przyrównać otrzymane barwy do dołączonej legendy z kolorami. Gdy tabletki się skończą, można zamówić je również osobno w naszym sklepie. Dany rodzaj tabletek służy do analizy konkretnego parametru wody. Bardzo ekspresowym sposobem sprawdzenia wody, jest też badanie jej za pomocą testera paskowego – wystarczy zamoczenie go na kilka sekund w badanej wodzie.

Fotometry do kontroli wody basenowej

Korzystając z testera elektronicznego w prosty i dokładny sposób przeanalizujemy wodę do kąpieli. Urządzenie posiada wodoszczelną obudowę i podświetlany, ciekłokrystaliczny ekran LCD. W zależności od przeznaczenia tester umożliwia pomiar pH, temperatury lub potencjału Redox, chloru, kwasu cyjanurowego, twardości. Urządzenie ma funkcjonalny kształt i małą wagę. Do niektórych analiz wykonywanych za pomocą fotometru potrzebne są odpowiednie tabletki. Niektóre z modeli fotometrów oferowane są wraz z fiolkami pomiarowymi, mieszadełkami i szczoteczką. Testery elektroniczne kosztują więcej niż testery manualne, ponieważ otrzymane dzięki nim wyniki są bardzo dokładne.

Zainteresowanych przyrządami do analizy wody oraz wszystkim, co związane z basenami zapraszamy na stronę sklepu internetowego e-ogród

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl