Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Fotometr basenowy MD 110 z Bluetooth 3 w 1 ph, chlor wolny / chlor całkowity, kwas cyjanurowy Lovibond

Wysyłka w: 2 dni
Cena brutto: 2 100,00 zł 2100.00
ilość Szt
Zyskujesz 21 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 4.96
Producent: Lovibond
Kod produktu: MD 110 3w1 B

Opis

Fotometr MD110 z Bluetooth  3 w 1 jest najnowższym przyrządem firmy Lovibond służącym do badań poniższych parametrów wody za pomocą tabletek:

 

  • odczyn wody pH w zakresie 6,5 – 8,4 pH,
  • zawartość wolnego i całkowitego chloru w wodzie w zakresie 0,01 – 6 mg/l,
  • kwasu cyjanurowego

 

Elektroniczny tester do basenu MD 110 Lovibond - fotometr do basenu

 

Wszystkie stosowane do badań tabletki zapewniają stabilność pomiarów w okresie magazynowania oraz mają gwarantowaną trwałość przez okres 5 lub 10 lat oraz zapewniają szybkie, dokładne i powtarzalne wyniki pomiarów. Przyrządy są bardzo proste w obsłudze i podczas pomiarów fotometr łatwo mieści się w dłoni. Posiadają pamięć ostatnio badanego parametru wody, dzięki czemu unika się jego wyszukiwania w menu przy wielokrotnym dokonywaniu tych samych pomiarów po każdym wyłączeniu fotometru. Każdy fotometr wyposażony został w funkcję jednokrotnego zerowania (OTZ – One Time Zero), dzięki której nie ma konieczności przeprowadzania kalibracji zera przy każdym wykonywanym pomiarze, o ile próbki wody pobierane do pomiarów pochodzą z tego samego źródła, a warunki badania są jednakowe.

Jak analizować parametry wody w basenie kąpielowym?

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort korzystania z basenu, dzięki urządzeniom do analizy wody. Nasze akcesoria pomiarowe pomogą sprawdzić, czy woda basenowa ma odpowiednie do kąpieli parametry. W przypadku kąpielisk publicznych trzeba również pamiętać o kwestii prawnej – jakość wody powinna spełniać warunki Rozporządzenia Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Narzędzia, przy użyciu których jesteś w stanie wykonać analizę wody, dzielą się zasadniczo na dwa rodzaje: ręczne i elektroniczne.

Ręczne testery do pomiarów wody w basenie

Tester ręczny jest najpowszechniejszym narzędziem do analizowania jakości wody. Dzięki niemu można sprawdzić takie parametry jak pH wody, poziom chloru i tlenu aktywnego. Dużą zaletą testerów ręcznych jest niski koszt. Wykonanie analizy wody za pomocą testera manualnego polega na rozpuszczeniu w jego komorach tabletek w badanej wodzie, a później przyrównać otrzymane barwy do dołączonej legendy z kolorami. Gdy tabletki się skończą, można zamówić je również osobno w naszym sklepie. Dany rodzaj tabletek służy do pomiaru konkretnego parametru wody. Bardzo ekspresowym sposobem sprawdzenia wody, jest też badanie jej za pomocą testera paskowego – wystarczy zamoczenie go na kilka sekund w badanej wodzie.

Dokładnie badające wodę fotometry

Korzystając z testera elektronicznego w prosty i szczegółowy sposób przeanalizujemy wodę do kąpieli. Fotometr ma wiele ułatwiających korzystanie z niego zalet, jak wodoodporną osłonę czy podświetlany monitor. W zależności od rodzaju tester umożliwia pomiar pH, temperatury lub potencjału Redox, chloru, kwasu cyjanurowego, twardości. Przyrząd jest lekki i wygodny w stosowaniu. Do niektórych analiz wykonywanych za pomocą fotometru potrzebne są odpowiednie tabletki. Pewne testery elektryczne dostępne są w zestawie z różnymi akcesoriami pomiarowymi. Testery elektroniczne kosztują więcej niż testery manualne, ponieważ uzyskane dzięki nim wyniki są bardzo dokładne.

Zainteresowanych przyrządami do kontroli wody oraz wszystkim, co związane z basenami zapraszamy na stronę sklepu internetowego e-ogród

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl