Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Elektroniczny tester Lovibond SD 60 ORP - tester do basenu REDOX

Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 925,97 zł 925.97
ilość Szt
Zyskujesz 9 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Producent: Lovibond
Kod produktu: SD 60 ORP

Opis

Łatwy w użyciu elektroniczny tester do basenu. Hand Held Meter SD 60 ORP  służy do badania potencjału redox w wodzie basenowej. Dokładność pomiaru +/- 20 mV. Gwarancja - 2 lata. Tester wyprodukowany przez firmę Lovibond.

Do przeprowadzenia pomiarów nie potrzeba żadnych reagentów, a wartość mierzonych parametrów podawana jest po kilku sekundach na podświetlanym ciekłokrystalicznym ekranie LCD. Na ekranie wyświetlany jest wynik pomiaru, temperatura wody oraz data i czas. Każdy tester przechowuje w pamięci wyniki ostatnich 25 pomiarów.

Ze względu na swoją poręczność i szybkość uzyskiwania powtarzalnych pomiarów testery są szczególnie przydatne w warunkach serwisowych, gdzie podczas uruchamiania basenów i kalibracji przyrządów pomiarowo-regulacyjnych istnieje potrzeba dokonywania wielokrotnych pomiarów.

Cechy testerów Hand Held Meterst:

- Małe wymiary, prostota obsługi, wysoka dokładność pomiarów.

- Każdy tester jest kalibrowany fabrycznie, możliwość wykonania kalibracji przez użytkownika.

- Automatyczne wyłączanie po 8 minutach od ostatniego naciśnięcia przycisku.

- Pamięć ostatnich 25 pomiarów.

- Automatyczna kompensacja temperaturowa pomiarów.

- Obudowa testera jest wodoszczelna na głębokości do 1 m w czasie ½ godziny.

- Możliwość wymiany zużytej elektrody pomiarowej po dłuższym okresie eksploatacji testera - kod 194821 – zapasowa elektroda.

 

W jaki sposób sprawdzić czy woda do kąpieli jest dobrej jakości?

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort korzystania z basenu, dzięki urządzeniom do analizy wody. Nasze urządzenia pomogą sprawdzić, czy woda basenowa ma odpowiednie do kąpieli parametry. Analiza wody jest szczególnie istotna w przypadku basenów publicznych, które muszą spełniać ustanowione prawnie standardy jakości. Z jakich prostych przyrządów możesz skorzystać w celu zbadania stanu wody?

Ręczne testery do pomiarów wody w basenie

Manualne przyrządy do testowania wody są bardzo popularne, praktyczne i łatwe w użyciu. Dzięki niemu można sprawdzić takie parametry jak pH wody, poziom chloru i tlenu aktywnego. Dużą zaletą testerów ręcznych jest niski koszt. Wykonanie analizy wody za pomocą testera ręcznego polega na rozpuszczeniu w jego komorach tabletek w badanej wodzie, a później przyrównać otrzymane barwy do dołączonej legendy z kolorami. Kiedy dołączone do testera tabletki zostaną zużyte, w naszej ofercie są oczywiście dostępne tabletki bez konieczności zakupu całego testera. Dany rodzaj tabletek służy do analizy konkretnego parametru wody. Bardzo szybkim sposobem sprawdzenia wody, jest też badanie jej za pomocą testera paskowego – wystarczy zamoczenie go na kilka sekund w badanej wodzie.

Dokładnie testujące wodę fotometry

Korzystając z testera elektronicznego w prosty i szczegółowy sposób przeanalizujemy wodę do kąpieli. Urządzenie posiada wodoszczelną pokrywę i podświetlany, ciekłokrystaliczny ekran LCD. Korzystając z fotometru można sprawdzić odczyn, twardość, zawartość chloru, tlenu aktywnego lub kwasu cyjanurowego. Przyrząd jest lekki i poręczny. Do pomiaru niektórych parametrów konieczne są, tak jak w przypadku testerów ręcznych dołączone tabletki. Niektóre z modeli fotometrów oferowane są razem z fiolkami pomiarowymi, mieszadełkami i szczoteczką. Testery elektroniczne kosztują więcej niż testery manualne, ponieważ uzyskane dzięki nim wyniki są bardzo dokładne.

Zainteresowanych przyrządami do kontroli wody oraz wszystkim, co związane z basenami zapraszamy na stronę sklepu internetowego e-ogród

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl