Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Elektroniczny tester Lovibond SD 50 PH - tester do basenu

Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 822,97 zł 822.97
ilość Szt
Zyskujesz 8 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 4.89
Producent: Lovibond
Kod produktu: SD 50 PH

Opis

Łatwy w użyciu elektroniczny tester do basenu. Hand Held Meter SD 50 PH  służy do badania odczynu pH wody basenowej. Dokładność pomiaru +/- 0,05 pH. Gwarancja - 2 lata. Tester wyprodukowany przez firmę Lovibond.

Do przeprowadzenia pomiarów nie potrzeba żadnych reagentów, a wartość mierzonych parametrów podawana jest po kilku sekundach na podświetlanym ciekłokrystalicznym ekranie LCD. Na ekranie wyświetlany jest wynik pomiaru, temperatura wody oraz data i czas. Każdy tester przechowuje w pamięci wyniki ostatnich 25 pomiarów.

Ze względu na swoją poręczność i szybkość uzyskiwania powtarzalnych pomiarów testery są szczególnie przydatne w warunkach serwisowych, gdzie podczas uruchamiania basenów i kalibracji przyrządów pomiarowo-regulacyjnych istnieje potrzeba dokonywania wielokrotnych pomiarów.

Cechy testerów Hand Held Meterst:

- Małe wymiary, prostota obsługi, wysoka dokładność pomiarów.

- Każdy tester jest kalibrowany fabrycznie, możliwość wykonania kalibracji przez użytkownika.

- Automatyczne wyłączanie po 8 minutach od ostatniego naciśnięcia przycisku.

- Pamięć ostatnich 25 pomiarów.

- Automatyczna kompensacja temperaturowa pomiarów.

- Obudowa testera jest wodoszczelna na głębokości do 1 m w czasie ½ godziny.

- Możliwość wymiany zużytej elektrody pomiarowej po dłuższym okresie eksploatacji testera - kod 194820 – zapasowa elektroda.

 

W jaki sposób sprawdzić czy woda do kąpieli jest dobrej jakości?

Upewnij się, że woda w której się kąpiesz jest czysta i zdrowa. Nasze urządzenia pomogą sprawdzić, czy woda basenowa ma odpowiednie do kąpieli parametry. W przypadku kąpielisk publicznych należy również pamiętać o kwestii prawnej – jakość wody powinna spełniać warunki Rozporządzenia Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Z jakich prostych przyrządów możesz skorzystać w celu zbadania stanu wody?

Ręczne testery do pomiarów wody w basenie

Tester ręczny jest najpowszechniejszym narzędziem do sprawdzania jakości wody. Dzięki niemu można sprawdzić takie parametry jak pH wody, poziom chloru i tlenu aktywnego. Testery takie można zakupić w przystępnych cenach. Obsługa testera jest łatwa, do komór pomiarowych należy wrzucić i rozpuścić dołączone do testera tabletki, a następnie porównać kolor na zamieszczonej obok komór skali kolorystycznej. Kiedy dołączone do testera tabletki zostaną zużyte, w naszej ofercie są oczywiście dostępne tabletki bez konieczności zakupu całego testera. Dany rodzaj tabletek służy do analizy konkretnego parametru wody. Bardzo szybkim sposobem sprawdzenia wody, jest też badanie jej za pomocą testera paskowego – wystarczy zamoczenie go na kilka sekund w badanej wodzie.

Dokładnie testujące wodę fotometry

Fotometr jest testerem elektronicznym, dzięki któremu łatwo i szybko sprawdzić można parametry wody. Fotometr ma wiele ułatwiających korzystanie z niego udogodnień, jak wodoodporną osłonę czy podświetlany monitor. Korzystając z fotometru można sprawdzić odczyn, twardość, zawartość chloru, tlenu aktywnego lub kwasu cyjanurowego. Urządzenie ma funkcjonalny kształt i małą wagę. Do pomiaru niektórych parametrów konieczne są, tak jak w przypadku testerów ręcznych załączone tabletki. Pewne testery elektryczne dostępne są w zestawie z różnymi akcesoriami pomiarowymi. Fotometry są droższe niż testery ręczne, jednak pomiar za ich pomocą jest o wiele dokładniejszy.

Zainteresowanych przyrządami do kontroli wody oraz wszystkim, co związane z basenami zapraszamy na stronę sklepu internetowego e-ogród

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl