Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Elektrolizer soli do basenu Salt Relax PRO + moduł pH max. poj. 70 m3 Bayrol

Elektrolizer soli do basenu Bayrol Salt Relax Pro max. poj. 70 m3
 • nowość
Wysyłka w: 3 dni
Cena brutto: 10 186,70 zł 10186.70
ilość Szt
Zyskujesz 101 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Producent: Bayrol
Kod produktu: 190000+190210

Opis

Elektrolizer soli do basenu max. 70m3 model Salt Relax Pro Bayrol + moduł pH

Elektrolizer basenowy Salt Relax Pro Bayrol przeznaczony jest do basenów o objętości do 70 m3 . Zalecana ilość soli w wodzie 1.5-10 g/l. Posiada tryb "Boost" - 100% wytwarzania chloru. Elektrolizer umożliwia sterowanie pompą basenową, ogrzewaniem basenu za pomocą zintegrowanego czujnika temperatury oraz atrakcjami basenowymi. Wyposażony w czujnik przepływu wody i samoczyszczącą celę chloru z okresem polaryzacji regulowanym od 1 do 24 h. Trwałość elektrody chloru - min. 5 000 h, posiada licznik godzin pracy. Elektrolizer w zestawie wyposażony w moduł do pomiaru i dozowania pH.  W dostawie wszystkie materiały montażowe. Gwarancja - 2 lata.

 Elektrolizer soli do basenu Bayrol Salt Relax Pro

Cechy elektrolizerów Salt Relax PRO

 • Prosta obsługa intuicyjnego menu dostępnego w kilku językach (w tym język polski).
 • Produkcja wolnego chloru ustawiana w zakresie 0 – 100% i możliwa także przy niskich temperaturach,aż do 10 C. 
 • Elektroda chloru wykonana jest z tytanu i pokryta stopem ruten/iryd.
 • Montaż celi chloru na rurociągach PVC o średnicy zewnętrznej d50 mm oraz d63 mm.
 • Licznik czasu pracy elektrody chloru dostępny w menu.
 • Automatyczna zmiana polaryzacji elektrody chloru ustawiana w zakresie 1 – 999 min.
 • Zastosowanie 2 czujników przepływu (gazu w celi chloru i łopatkowego w uchwycie elektrod) zapewnia wyłączenie urządzenia z pracy przy braku przepływu wody.
 • Funkcja Cover zmniejsza produkcję chloru po zasunięciu przykrycia basenu i otrzymaniu zewnętrznego sygnału, a zmniejszona wielkość produkcji chloru do wyboru.
 • Funkcja Boost umożliwia zwiększenie produkcji chloru do poziomu 100% przez 24 godziny w okresach dużego zapotrzebowania (duża ilość użytkowników basenu, mętna woda itp.).
 • Możliwość wykorzystania 4 dodatkowych przekaźników beznapięciowych do sterowania innymi funkcjami – pompa filtracyjna basenu (także 3-stopniowa), oświetlenie basenu, ogrzewanie wody itp.
 • Gwarancja – 2 lata, z wyjątkiem części podlegających normalnemu zużyciu podczas eksploatacji, jak elektroda chloru i opcjonalnie elektroda pH wężyk dozujący pompy pH.

 

Zakres dostawy elektrolizera basenowego Salt Relax PRO :

 1. Elektrolizer Salt Relax PRO
 2. Czujnik temperatury
 3. Przejście kablowe (dławik) - 3 szt
 4. Materiały montażowe (uchwyty z kołkami – 4 szt, bezpieczniki zwłoczne 4A/250V - 3 szt)
 5. Redukcja długa klejona PVC d75/63x50 mm (do montażu uchwytu elektrod)
 6. Cela chloru z mufą PVC do klejenia d63 mm i rurą transparentną PVC d63 mm
 7. Paski testowe SALT QUICKTEST 10 szt do pomiaru stężenia soli w wodzie 0 – 7,4 g/l
 8. Uchwyt czujnika temperatury z mufami do klejenia d63 mm
 9. Uchwyt elektrod pH/redoks i łopatkowego czujnika przepływu z mufami do klejenia d63 mm
 10. Korek ½” - 2 szt (zaślepki otworów w uchwycie elektrod przy braku modułów pH/redoks)
 11. Łopatkowy czujnik przepływu
 12. Instrukcja obsługi

 Elektrolizer soli do basenu Salt Relax PRO

 

Naprawdę przejrzysta woda w basenie bez żadnej chemii?

 

Można to zrobić! Zapoznaj się z naszą ofertą elektrolizerów soli. To nowoczesne urządzenie zagwarantuje Ci wodę pozbawioną bakterii, grzybów oraz glonów.

 

Elektroliza wykorzystuje jedynie wodę, prąd i sól, a zbiornik jest utrzymywany w czystości. Dzięki używaniu tego przyrządu nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na środki chemiczne.

 

Każdy elektrolizer jest dostępny w różnych wersjach - są dostosowane do basenu o określonych wymiarach. Dla każdego mamy coś, co będzie spełniało jego wymogi.

 

Najmniejszym obciążeniem dla Twojego portfela będzie zakup modelu Zelia. Ma on przezroczystą i ultra-kompaktową celę. Dzięki temu nie potrzebujesz dużej powierzchni, aby umieścić urządzenie przy Twoim zbiorniku. Ten model samoczynnie dobiera odpowiednią ilość chloru, która jest zależna od temperatury wody. Dodatkowo możesz łatwo kontrolować ilość chloru dzięki zmianie koloru elektrolizera.

 

Następną propozycją są elektrolizery Salt Relax, Limpido, Sel Clear, Smart Next, Elite Connect. Jego atutem jest możliwość samoczyszczenia dzięki odwróconej polaryzacji. Dodatkowo możesz doposażyć urządzenie we włącznik zatrzymania przepływu 4408060108, którego cena wynosi około 470 zł brutto.

 

Artykułami z najwyższej półki cenowej będą te z linii Tecno-Ph, LIMPIDO oraz Elite Connect. Cena zdecydowanie idzie w parze z jakością. Zautomatyzowanie pozwala na samoczynną regulację i pomiar Ph wody, a w rezultacie jego należyty stopień. Ekonomia i dezynfekcja na najlepszym poziomie, to synonimy tego urządzenia. W komplecie dostajesz też pompkę odmierzającą!

 

Aby zapoznać się ze starannymi informacjami na temat wspomnianych produktów, wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy. Poza elektrolizerami dostaniesz u nas całe mnóstwo innych akcesoriów basenowych. Zatem nie czekaj i już dziś sprawdź, co możemy Ci zaproponować! Wystarczy jedno kliknięcie i sprawdzenie naszych elektolizerów!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl