Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Elektrolizer do basenu Magen Resilience E18 max. poj. 60 m3

Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 3 439,00 zł 3439.00
ilość Szt
Zyskujesz 34 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 4.9
Producent: Magen
Kod produktu: 31818340

Opis

Elektrolizer do basenu Magen Resilience E18 max. poj. 60 m3

 

Basenowe elektrolizery Resilience E należą do najprostszych w montażu, obsłudze, a zarazem najtańszych elektrolizerów basenowych. Produkowane przez izraelską firmę MAGEN są przeznaczone do basenów o objętości do 60 m3 (Resilience E18), do 120 m3 (Resilience E40) oraz o objętości do 150 m3 (Resilience E60). Elektrolizery Resilience E są urządzeniami kompaktowymi, to znaczy w jednej obudowie znajduje się sterownik oraz cela z elektrodą chloru. Dzięki temu Resilience E są bardzo łatwe w montażu, a ich obsługa praktycznie nie wymaga żadnych kwalifikacji. Woda w basenie powinna spełniać niżej podane parametry. Utrzymywanie przedstawionych parametrów na zalecanych poziomach gwarantuje najbardziej optymalne warunki do kąpieli. Pamiętaj, by okresowo sprawdzać parametry wody basenowej.

Elektrolizer do basenu

Elektrolizer do basenu Resilience E

 Cechy elektrolizerów basenowych Resilience E

• Bardzo prosty montaż elektrolizerów Resilience E w systemie basenowym.

• Bardzo prosta obsługa za pomocą tylko 4 przycisków.

• Produkcja wolnego chloru ustawiana tylko w zakresach 25%, 50%, 75% i 100%, co w zupełności wystarcza nawet w krajach o gorącym klimacie.

• Wykonana z tytanu elektroda pokryta jest specjalnym stopem. • Montaż elektrolizerów na poziomych rurociągach PVC o średnicy zewnętrznej d50 i d63 mm.

• Automatyczna zmiana polaryzacji elektrody chloru ustawiona fabrycznie.

• Łopatkowy czujnik przepływu działający w obu kierunkach.

• Wbudowane w elektrodę chloru czujniki przepływu, zasolenia i temperatury wody uruchamiają odpowiednie alarmy (diody LED).

• W celu przedłużenia żywotności elektrody chloru przy spadku temperatury wody poniżej 180 C system obniża produkcję chloru do 50%, a poniżej 140 C wydajność wynosi tylko 25%.

 • Funkcja Turbo umożliwia zwiększenie produkcji chloru do poziomu 100% przez 24 godziny w okresach dużego zapotrzebowania (wysoka temperatura otoczenia, duża ilość użytkowników basenu, mętna woda itp.).

• System wykrywa kamień osadzony na płytkach elektrod oraz zużyte elektrody uruchamiając odpowiednie alarmy (diody LED).

• Gwarancja – 2 lata, z wyjątkiem części podlegających normalnemu zużyciu podczas eksploatacji, jak elektroda chloru.

Elektrolizer do basenu słona woda

Słona woda w basenie

Elektrolizer basenowy Resilence E musi być zainstalowany na rurociągu poziomym za filtrem i podgrzewaczem wody oraz przed jakimkolwiek trójnikiem zainstalowanym na rurze dolotowej wody do basenu. 

Kierunek przepływu wody przez elektrolizer nie ma znaczenia, gdyż łopatkowy czujnik przepływu działa w obu kierunkach. Zaleca się zainstalowanie elektrolizera na obejściu z zaworami odcinającymi umożliwiającymi łatwy demontaż elektrolizera lub wymianę elektrody chloru bez przerywania filtracji. Poniżej pokazano panel sterujący Resilence E:

Elektrolizer solii E18 Resilience 

 

Zakres dostawy Elektrolizery Resilience E dostarczane są w kartonie zawierającym:

1. Elektrolizer z półśrubunkami (mufami) PVC do klejenia d63 mm

2. Redukcje krótkie PVC d50x63mm – 2 szt

3. Przymiar do określenia długości wycinanej rury PVC i nałożenia kleju

4. Instrukcja obsługi

Roztwór soli w wodzie basenowej jest wykorzystywany do wytwarzania kwasu podchlorawego, jednego z najbardziej skutecznych dezynfektantów i utleniaczy. Urządzeniami służącymi do wytwarzania wolnego chloru w słonej wodzie przy wykorzystaniu zjawiska elektrolizy i dysocjacji są właśnie elektrolizery. Stosując elektrolizer nie trzeba magazynować niebezpiecznych substancji chemicznych, jak podchloryn sodu czy inne związki chloru. Słona woda sprawia wrażenie „miękkiej”, a wskutek braku chloramin woda nie ma przykrego zapachu czy smaku chloru i wyeliminowany zostaje jej drażniący wpływ na oczy i błony śluzowe. 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl