Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Aerial osuszacz do basenu AP 50 max. powierzchnia lustra wody 30m2

Wysyłka w: 7 dni
Cena brutto: 12 499,00 zł 12499.00
ilość Szt
Zyskujesz 124 pkt [?]
💚 dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Producent: Aerial
Kod produktu: AP50

Opis

Osuszacze serii AP charakteryzują się dużą wydajnością osuszania, specjalną konstrukcją i cichą pracą. Mogą pracować w temperaturach 3-32oC, przy wahaniach wilgotności względnej 40-100%. Układ osuszacza pracuje na ekologicznym czynniku R407C, zasilanie odbywa się z typowego gniazdka sieciowego.
Osuszacz sterowany jest higrostatem, załączający osuszacz w przypadku przekroczenia zadanej wartości.

Obudowa osuszacza wykonana jest z ocynkowanej blachy malowanej proszkowo. Stabilna konstrukcja oraz gumowe stopki pozwalają na zamontowanie urządzenia na ścianie lub na podłodze.

Zastosowanie tego typu osuszacza:
- baseny o powierzchni tafli wody do 30 m2,
- pomieszczenia wanien rehabilitacyjnych,
- pomieszczenia z fontannami wewnętrznymi,
- sale fintess.

Moc osuszania:
30oC, 80%RH* - 47l/dobę
27oC, 60%RH* - 27l/dobę
20oC, 60%RH* - 24l/dobę
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Max. pobór mocy: 770 W
Wydajność wentylatora: 875 m3/h
Waga: 54 kg
Wymiary (WYSxSZERxGŁ): 740x824x261 mm
Gwarancja 2 lata 


(*) - RH - wilgotność względna - stosunek rzeczywistej zawartości pary wodnej znajdującej się w powietrzu do maksymalnej, jaką może zawierać powietrze w określonej temperaturze bez jej wykroplenia. Procentowo wyraża się ilość zawartej w powietrzu pary wodnej w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu m.in. temperatury i ciśnienia.

Profesjonalne i wydajne osuszacze do pomieszczeń basenowych

Kryty basen to świetne udogodnienie, ponieważ można z niego korzystać nawet gdy jest chłodno na zewnątrz. Trzeba jednak pamiętać, że w zamkniętych pomieszczeniach basenowych spowolnione jest odprowadzanie pary wodnej, co powoduje dużą wilgotność powietrza. Można temu zapobiec korzystając z osuszacza powietrza, który skutecznie usuwa nadmiar pary wodnej z powietrza. Wydajne basenowe osuszacze powietrza można zakupić na stronie sklepu internetowego E-OGRÓD. Osuszacze można zawiesić także w innych pomieszczeniach w których występuje problem z nadmierną wilgotnością powietrza.

Jak działają osuszacze basenowe?

Urządzenia do osuszania powietrza pracują na zasadzie przemian termodynamicznych. Pobierane chłodne, wilgotne powietrze jest pozbawiane wilgoci w cyklu zamkniętym, skropliny odprowadzane są za pomocą rurki, a oddawane z powrotem powietrze jest suche i ciepłe. Dzięki temu wilgotność powietrza w pomieszczeniu basenowym jest utrzymywana na pożądanym poziomie, eliminując skraplanie się pary wodnej, czyli główną przyczynę pojawiania się grzyba na ścianach. Dodatkowo dzięki osuszaczowi temperatura wewnątrz pomieszczenia jest wyższa, dzięki czemu można zmniejszyć koszty ogrzewania wnętrza.
Osuszacz zaopatrzony jest w automatyczny regulator wilgotności, dzięki któremu można ustawić preferowaną ilość pary wodnej w powietrzu. Najlepszy przedział wartości wilgotności względnej w pomieszczeniach to 55-65%. W takim przedziale nie ma ryzyka zawilgocenia wnętrza, które może powodować rozwój grzybów i pleśni.

Dodatkowe atuty urządzeń osuszających

Odpowiedni mikroklimat we wnętrzu to podstawowy cel działania osuszaczy. Ponadto osuszacze to urządzenia odporne i energooszczędne. Istnieje możliwość ukierunkowania ciepłego, suchego powietrza wytwarzanego przez urządzenie w dowolnym kierunku. Dzięki temu osuszacz może być zawieszony na różnych wysokościach. Część osuszaczy jest dostępna z możliwością podgrzewania wody.
W naszej ofercie dostępne są osuszacze basenowe renomowanych firm Calorex, Microwell i Aerial. Model osuszacza najlepiej kupować, mając na uwadze powierzchnię wody w basenie - 30, 45, 50 lub 60 m².
Osuszacze oraz inne produkty potrzebne do basenu można znaleźć na stronie naszego sklepu internetowego E-OGRÓD.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zapisz się do newslettera
Submit

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl