Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

 

Klej do folii basenowej - zestaw naprawczy do folii

Klej do folii basenowej - zestaw naprawczy do folii
Klej do folii basenowej - zestaw naprawczy do folii

Dzięki zestawowi naprawczemu można skleić folię basenową, która została uszkodzona w sposób mechaniczny. W skład zestawu wchodzi klej 29,6 ml i łatki folii. Możliwość klejenia pod wodą.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena brutto: 20,00 zł
Szt

Sealer 1l Uszczelniacz Klej Do Naprawy Uszkodzeń i Uszczelniania Basenów

Sealer 1l Uszczelniacz Klej  Do Naprawy Uszkodzeń i Uszczelniania Basenów
Sealer 1l Uszczelniacz Klej Do Naprawy Uszkodzeń i Uszczelniania Basenów

SB-Pool Sealer 1 litr to skoncentrowany środek, przeznaczony do uszczelniania przecieków w praktycznie każdym materiale. Naprawianie nieszczelności wszystkich typów basenów i zbiorników, nawet w systemach rurowych. Działa w 24-48 H. Stosowany na akrylu, folii, włóknie szklanym, betonie, drewnie, plastiku winylowym, farbie lub mozaice. Klej w płynie do uszczelniania przecieków w basenach wszelakich - betonowych, foliowanych itp. Dolewany do skimmera i rozprowadzany z wodą basenową. Po "znalezieniu" przecieku (kontakt z powietrzem) krystalizuje się i uszczelnia.

Wysyłka w: 3 dni

Cena brutto: 219,00 zł
Szt

Uszkodzenia folii basenowej

Foliowanie basenu jest rozwiązaniem coraz częściej stosowanym, zarówno jeśli chodzi o budowę nowych obiektów, jak i modernizację starych. Jest to zabieg, który ma na celu odświeżenie niecki basenu, znaczne ułatwienie utrzymania w czystości ścianek basenu oraz  mniejsze osadzanie się na nich glonów i grzybów. Folia basenowa zapewnia idealną szczelność niecki basenowej.

Folia basenowa jest z reguły bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, niemniej jednak do takiego uszkodzenia zawsze może dojść. Niezbędny jest wtedy zestaw naprawczy do folii basenowej. W jego skład wchodzi łatka i specjalny klej. Co ważne, proces klejenia można przeprowadzić nie tylko na suchej powierzchni, ale i pod wodą.

Zapoznaj się z produktami z działu Technika basenowa i znajdź coś dla siebie i swojego ogrodu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl