Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Czasowy sterownik pracy pompy Tebas do 2,2 kW 230V

Czasowy sterownik pracy pompy Tebas do 2,2 kW 230V
Czasowy sterownik pracy pompy Tebas do 2,2 kW 230V

Do pompy Tebas max 2,2 kW 230 V polecamy czasowy sterownik pracy pompy. Urządzenie jest przygotowane od razu do pracy. Zegar sterujący czasem pracy i wszystkie elektryczne elementy są już zamontowane w obudowie skrzynki. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, dostępny w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie!

Wysyłka w: 2 dni

Cena brutto: 599,00 zł
Szt

Sterownik Pool-Consulting 230V

Sterownik Pool-Consulting 230V
Sterownik Pool-Consulting 230V

Polecamy Sterownik Pool-Consulting. Jest wielozadaniowy, sterowanie jest wykonywane przez mikroprocesor. Posiada funkcje sterowania pracą: pompy filtra, ogrzewania, zaworu automatycznego, kolektorów słonecznych, techniki dozowania. Dodatkowo posiada czujnik temperatury wody. Dostępny w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie!

Wysyłka w: 2 dni

Cena brutto: 2 399,00 zł
Szt

Technika basenowa to dział, w którym znajdziecie niezbędne produkty do wyposażenia Waszego basenu.

Co da nam profesjonalny sterownik basenowy?

Sterowniki basenowe to niezbędne wyposażenie każdego basenu. Podgrzewanie wody musi być odpowiednio kontrolowane. Nasze produkty pozwalają na wszechstronną regulację. Możliwe są zarówno ustawienia ręczne, jak i wybór wcześniej zaprogramowanych trybów. Dzięki temu każdy jest w stanie dopasować produkt do swoich potrzeb. Sterownik daje możliwość dostosowania temperatury do aktualnych wymagań i zmiany w każdym momencie. Z naszymi sterownikami basenowymi wysoka oszczędność energii i minimalizacja kosztów  rachunków gwarantowana.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl