Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

 

Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Nawilżacz Serce Sauny Hoyry Loyly

Nawilżacz Serce Sauny  Hoyry Loyly
Nawilżacz Serce Sauny Hoyry Loyly

Nawilżacz "Serce Sauny Hoyry Loyly " - kolumna wsadzana pomiędzy kamienie w piecu uprzyjemni nam pobyt w saunie. Możemy wlewać w nią ulubione nasze aromaty , których zapach będzie wciąż z nami podczas kąpieli w saunie. 

Wysyłka w: 48 godzin

Cena brutto: 299,00 zł
Szt
  • nowość

Nawilżacz Serce Sauny cylindryczny 0,7 l

Nawilżacz Serce Sauny  cylindryczny 0,7 l
Nawilżacz Serce Sauny cylindryczny 0,7 l

Nawilżacz "Serce Sauny cylindryczne" - kolumna wsadzana pomiędzy kamienie w piecu uprzyjemni nam pobyt w saunie. Możemy wlewać w nią ulubione nasze aromaty , których zapach będzie wciąż z nami podczas kąpieli w saunie. 

Cena brutto: 295,00 zł

Nawilżacz Serce Sauny prostokątny 1,3 l

Nawilżacz Serce Sauny  prostokątny 1,3 l
Nawilżacz Serce Sauny prostokątny 1,3 l

Nawilżacz "Serce Sauny prostokątny" - wsadzany pomiędzy kamienie w piecu uprzyjemni nam pobyt w saunie. Możemy wlewać do niego ulubione nasze aromaty , których zapach będzie wciąż z nami podczas kąpieli w saunie. 

Cena brutto: 329,00 zł

Wyposażenie sauny, które musi mieć każdy jej amator!

Każdy wielbiciel uroków sauny doskonale rozumie, że są pewne niezbędne elementy wyposażenia sauny. Nie musimy się nimi przejmować tylko wtedy, kiedy korzystamy z jej walorów poza domem. Jak rozwiązać ten problem, gdy chodzi o naszą własną saunę? Jak dopasować do niej najlepsze akcesoria? Nasz sklep internetowy gwarantuje bogatą ofertę produktów, które pomogą w dokonaniu wyboru.

Chochla i ceber – niezastąpiony duet

Chochla wraz z cebrem to dwa najważniejsze akcesoria, jakie zakupić powinien każdy właściciel sauny. Pierwszy z elementów wyposażenia wykorzystuje się do polewania kamieni wodą w celu pozyskania pożądanej ilości pary. Drugi zaś pozwala na przechowywanie płynu. Rzecz jasna kamienie do sauny również są szalenie ważne. Nierzadko można zakupić chochlę i ceber w formie zestawu, jednak istnieje możliwość kupienia ich osobno. Mogą one sprawdzić się jako element wykończeniowy sauny i każdy może wybrać je według własnego uznania, gdyż wykonane są najczęściej z drewna albo metalu.

Klepsydry, czyli jak nie niszczyć relaksu

Właściwy czas korzystania z sauny to bardzo istotna kwestia. Ponieważ standardowe zegary źle znoszą wysoką temperaturę i wilgotność powietrza, a ich tykanie może uniemożliwiać pełen wypoczynek, lepiej z nich zrezygnować. Lepszym rozwiązaniem jest zamontowanie tradycyjnej klepsydry, która nie tylko dokładnie odmierzy czas, ale i nada wnętrzu wspaniały klimat.

Termometry i higrometry – w trosce o perfekcyjne warunki w saunie

Czego jeszcze nie ma w naszej saunie, aby używanie jej sprawiało nam ogromną radość? Koniecznie musimy zakupić jeszcze termometr i higrometr – pierwszy do kontrolowania temperatury i utrzymania jej na właściwym poziomie, a drugi do weryfikowania wilgotności powietrza. Oba urządzenia można zakupić oddzielnie albo razem – wszystko zależy od naszych prywatnych upodobań. Należy przy tym pamiętać, że sprzęt musi być wykonany z należytą precyzją, aby był on dopasowany do warunków, jakie panują w saunie.

Jeszcze więcej potrzebnych akcesoriów

Po zakupieniu najważniejszych wyżej wymienionych sprzętów, można pomyśleć o dodatkowym komforcie. Może to być drewniany zagłówek lub niewielki głośnik, który umożliwi słuchanie relaksującej muzyki w czasie kąpieli. Dzięki takim subtelnym detalom możemy spersonalizować pomieszczenie oraz dostosować je do naszych potrzeb. To olbrzymi plus posiadania prywatnej sauny – możemy ją urządzić dokładnie tak, jak chcemy! Ułatwi nam to zadanie szeroki wybór artykułów będących wyposażeniem sauny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl