Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Sonda
Co planujesz kupić w sezonie 2020 ?

 

Opcje przeglądania
Cena brutto
Nowość

Aerial osuszacz do basenu AP 70 max. powierzchnia lustra wody 50m2

Aerial osuszacz do basenu AP 70 max. powierzchnia lustra wody 50m2
Aerial osuszacz do basenu AP 70 max. powierzchnia lustra wody 50m2

Osuszacze serii AP charakteryzują się dużą wydajnością osuszania, specjalną konstrukcją i cichą pracą. Mogą pracować w temperaturach 3-32oC, przy wahaniach wilgotności względnej 40-100%. Układ osuszacza pracuje na ekologicznym czynniku R407C, zasilan...

Wysyłka w: 7 dni

Cena brutto: 15 399,00 zł
Szt

Osuszacz do basenu CDP 50

Osuszacz do basenu CDP 50
Osuszacz do basenu CDP 50

Osuszacz ścienny do basenu CDP 50 jest przeznaczony do używania w małych oraz średnich basenach prywatnych i publicznych. Dzięki cichej pracy oraz wydajnej pompie ciepła, w pomieszczeniu basenu zachowane są doskonałe parametry temperaturowe, a wilgotność powietrza jest obniżona do optymalnych wartości. Osuszacze stosować można również w pomieszczeniach SPA czy w salach gimnastycznych, gdzie konieczne jest obniżenie poziomu wilgoci.

Wysyłka w: 4 dni

Cena brutto: 14 999,00 zł
Szt
  • nowość

Zdrowie i bezpieczeństwo

Osuszacze basenowe zostały stworzone z myślą o krytych basenach kąpielowych, a także mogą być używane w różnych miejscach gdzie wilgoć wpływa negatywnie na budynek. Za duża wilgoć jest efektem niepożądanym, który powoduje powstawanie rdzy na elementach metalowych, powstawanie pleśni i grzybów, niszczenie przegród budowlanych, zaparowanie szyb, dyskomfort kąpiących się osób. Jego płaski kształt pozwala na dobre wkomponowanie w pomieszczeniu oraz łatwy montaż.

Kontrola to podstawa

Proces ciągłego parowania wody na basenie może sprawić, że wilgotność powietrza wzrośnie do niepożądanych wartości. Osuszacze basenowe są urządzeniami wyposażenia basenów, których zadaniem jest temu zapobiec. Ma to działanie korzystne nie tylko dla samopoczucia użytkowników basenu, ale również i dla samego budynku.

Najlepsze wykonanie

Powinny być wykonane z materiałów trwałych i odpornych na korozję. Zalecane jest także, by pracowały cicho i bez zbędnego hałasu. Najlepsze są te, przystosowane do pracy w trudnych i wymagających warunkach, jakie mogą panować na hali basenowej.

Skorzystaj z bogatej oferty produktów w dziale Technika basenowa już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl