Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Sonda
Co planujesz kupić w sezonie 2020 ?

 

Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Odkurzacz do basenu Dolphin Supreme M3 M200

Odkurzacz do basenu Dolphin Supreme M3 M200
Odkurzacz do basenu Dolphin Supreme M3 M200

Dolphin Supreme M3 M200 to oryginalny automatyczny odkurzacz Izraelskiego producenta Maytronics. Profesjonalne urządzenie do basenów o maksymalnej długości 10m. Znakomicie sprawdzi się zarówno w basenach foliowanych jak i wypłytkowanych. Wrzuć odkurzacz do wody i zapomnij o sprzątaniu swojego basenu.

Wysyłka w: 10 dni

Cena brutto: 3 999,00 zł
Szt

 Uwaga – pokazany na filmie wkład filtracyjny można zakupić jako opcję. Standardowo odkurzacze M200 wyposażone są w worek filtracyjny.

 

Odkurzacz Dolphin M200 jest najprostszym odkurzaczem z rodziny M-SERIES przeznaczonym do odkurzania wszelkiego typu małych prywatnych basenów o długości do 10 m.

Odkurzacz efektywnie odkurza dno i narożniki basenu. Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie chemii basenowej.

Zanieczyszczenia zbierane są w worku filtracyjnym o dokładności filtracji 50 µm, który może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą, a także wyprany w pralce mechanicznej. Posiada on dużą powierzchnię filtrowania umożliwiając wyczyszczenie brudnego basenu w jednym cyklu pracy.

Jako opcja istnieje możliwość zastosowania w odkurzaczu wkładu filtracyjnego kartuszowego o dokładności filtracji 50 µm.

Dolphin M200 posiada dwie szczotki CB (Combi Brush) wykonane z PVC, które mają po dwa pierścienie WB (Wonder Brush) wykonane ze specjalnej gąbki ułatwiającej poruszanie się odkurzacza po śliskich powierzchniach i przeznaczone do basenów pokrytych różnymi rodzajami ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej.

Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i narożników basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie.

Odkurzacz Dolphin M200 posiada uniwersalny zasilacz cyfrowy. Dostarczany jest ze stojakiem do przechowywania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl