Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

 

Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

 Uwaga – pokazany na filmie wkład filtracyjny można zakupić jako opcję. Standardowo odkurzacze M200 wyposażone są w worek filtracyjny.

 

Odkurzacz Dolphin M200 jest najprostszym odkurzaczem z rodziny M-SERIES przeznaczonym do odkurzania wszelkiego typu małych prywatnych basenów o długości do 10 m.

Odkurzacz efektywnie odkurza dno i narożniki basenu. Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie chemii basenowej.

Zanieczyszczenia zbierane są w worku filtracyjnym o dokładności filtracji 50 µm, który może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą, a także wyprany w pralce mechanicznej. Posiada on dużą powierzchnię filtrowania umożliwiając wyczyszczenie brudnego basenu w jednym cyklu pracy.

Jako opcja istnieje możliwość zastosowania w odkurzaczu wkładu filtracyjnego kartuszowego o dokładności filtracji 50 µm.

Dolphin M200 posiada dwie szczotki CB (Combi Brush) wykonane z PVC, które mają po dwa pierścienie WB (Wonder Brush) wykonane ze specjalnej gąbki ułatwiającej poruszanie się odkurzacza po śliskich powierzchniach i przeznaczone do basenów pokrytych różnymi rodzajami ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej.

Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i narożników basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie.

Odkurzacz Dolphin M200 posiada uniwersalny zasilacz cyfrowy. Dostarczany jest ze stojakiem do przechowywania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl