Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

 

Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Kamienie do sauny 5 - 10 cm 20 kg Harvia

Kamienie do sauny 5 - 10 cm 20 kg Harvia
Kamienie do sauny 5 - 10 cm 20 kg Harvia

Kamienie są selekcjonowane zgodnie ze starą tradycją i idealnie nadają się do zastosowania w saunie. Charakteryzują się delikatnym ciepłem. Kamienie łupane są jedynym możliwym do użycia materiałem w saunach , ogrzewanych piecem elektrycznym lub opala...

Wysyłka w: 2 dni

Cena brutto: 82,95 zł
Szt

Kamienie okrągłe do sauny 10 - 15 cm 20 kg Huum / Saunario

Kamienie okrągłe  do sauny 10 - 15 cm  20 kg Huum / Saunario
Kamienie okrągłe do sauny 10 - 15 cm 20 kg Huum / Saunario

Kamienie są dobierane zgodnie ze starymi tradycjami i dzięki temu zapewniają prawdziwą atmosferę w saunie. Gwarantują bardzo dobre właściwości cieplne. Dzięki swojej strukturze, kamienie przeznaczone są wyłącznie do elektrycznych pieców oraz pieców opalanych drewnem do saun.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena brutto: 179,14 zł
Szt

Kamienie do sauny - kamienie do pieca są selekcjonowane zgodnie ze starą tradycją i idealnie nadają się do zastosowania w saunie. Charakteryzują się delikatnym ciepłem. Kamienie łupane są jedynym możliwym do użycia materiałem w saunach , ogrzewanych piecem elektrycznym lub opalanym drewnem. Mogą kumulować więcej ciepła, a woda równomiernie odparowuje z dużych płaszczyzn. Odpowiednie kształty pozwalają na luźne ułożenie kamieni. Jest to jeden z najważniejszych czynników, umożliwiających przeniesienie ciepła od grzałek przez kamienie do pieca. Dobra cyrkulacja powietrza w komorze na kamienie gwarantuje odpowiednią trwałość grzałek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl