Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
do kasy suma: 0,00 zł

Opcje przeglądania
Cena brutto
Nowość

Blue Connect GO z WI- Fi EXTENDER analizator wody w basenie

Blue Connect GO z WI- Fi EXTENDER  analizator wody w basenie
Blue Connect GO z WI- Fi EXTENDER analizator wody w basenie

Blue Connect Go to inteligentny analizator wody w basenie, który mierzy jakość wody i informuje o chemii basenowej potrzebnej do utrzymania basenu, wszystko ze smartfona ! Blue Connect  mierzy najważniejsze parametry wody basenowej dzięki czujnikowi "4 w 1":  - pomiar pH; - temperatura wody; - pomiar ORP (Redox);- przewodnictwo.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena brutto: 1 189,00 zł
Szt

Blue Connect GO Bluetooth tester wody w basenie

Blue Connect GO Bluetooth tester wody w basenie
Blue Connect GO Bluetooth tester wody w basenie

Blue Connect Go Bluetooth to inteligentny analizator wody w basenie, który mierzy jakość wody i informuje o chemii basenowej potrzebnej do utrzymania basenu, wszystko ze smartfona ! Blue Connect  mierzy najważniejsze parametry wody basenowej dzięki czujnikowi "4 w 1":  - pomiar pH; - temperatura wody; - pomiar ORP (Redox);- przewodnictwo.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena brutto: 989,00 zł
Szt
  • nowość

Chlor płynny stabilizowany podchloryn 10 szt x 35 kg - stężenie <25% NADAJE SIĘ DO WODY PITNEJ - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NIŻSZEJ CENY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM.

Chlor płynny stabilizowany podchloryn 10 szt x 35 kg - stężenie <25%  NADAJE SIĘ DO WODY PITNEJ -  ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NIŻSZEJ CENY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM.
Chlor płynny stabilizowany podchloryn 10 szt x 35 kg - stężenie <25% NADAJE SIĘ DO WODY PITNEJ - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NIŻSZEJ CENY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM.

W naszej ofercie znajduje się płynny stabilizowany chlor. Świetnie sprawdza się w dezynfekcji każdego basenu, nie zmętnia wody ani nie zapycha urządzeń dozujących. Chlor pozwala na bezproblemowe działanie wszystkich instalacji basenowych. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NIŻSZEJ CENY NA CHLOR PŁYNNY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM. CHLOR PŁYNNY WYSYŁAMY TYLKO PO OPŁACENIU ZAMÓWIENIA PRZELEWEM ELEKTRONICZNYM - NIE WYSYŁAMY CHLORU PŁYNNEGO ZA POBRANIEM.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena brutto: 970,00 zł
Szt

Elektroniczny tester Lovibond SD 60 ORP - tester do basenu REDOX

Elektroniczny tester Lovibond SD 60 ORP - tester do basenu REDOX
Elektroniczny tester Lovibond SD 60 ORP - tester do basenu REDOX

Łatwy w użyciu elektroniczny tester do basenu. Hand Held Meter SD 60 ORP  służy do badania potencjału redox w wodzie basenowej. Dokładność pomiaru +/- 20 mV. Gwarancja - 2 lata. Tester wyprodukowany przez firmę Lovibond.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena brutto: 925,97 zł
Szt

Elektroniczny tester Lovibond SD 50 PH - tester do basenu

Elektroniczny tester Lovibond SD 50 PH - tester do basenu
Elektroniczny tester Lovibond SD 50 PH - tester do basenu

Łatwy w użyciu elektroniczny tester do basenu. Hand Held Meter SD 50 PH  służy do badania odczynu pH wody basenowej. Dokładność pomiaru +/- 0,05 pH. Gwarancja - 2 lata. Tester wyprodukowany przez firmę Lovibond.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena brutto: 822,97 zł
Szt

W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty przeznaczone do utrzymywania czystości w każdym rodzaju basenu, dostosowane do jego pojemności. Każdy z nich jest niezwykle wydajny, dlatego też doskonale sprawdzają się w długotrwałym użytkowaniu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie producentów chemii basenowej.

 

Chemia basenowa - wszystko, czego potrzebujesz

 

W okresie letnim bardzo ważne jest, aby woda w naszym zbiorniku była czysta i bezpieczna. Do tego potrzebny jest szereg różnych elementów, które pozwolą nam w pełni cieszyć się wypoczynkiem w basenie.

Nasz sklep zapewnia Państwu dostęp do najlepszej jakości chemii basenowej, która zapewni czystą i zdrową wodę w każdym zbiorniku.

 

Istotne jest, aby oczyszczanie basenu przeprowadzać etapami, nie pomijając żadnego z nich.

 

Etap 1 - Regulacja pH

Jest to pierwsza i najważniejsza rzecz, jaką należy zrobić. Najlepsze pH wody ma odczyn obojętny i wynosi między 7,0 a 7,4. Jest to bardzo ważne, ponieważ zbyt alkaliczna lub za kwaśna woda powoduje, że chemia basenowa nie działa tak, jak powinna lub nie działa wcale. Taka woda ma też korzystny wpływ dla organizmu. Nie pieką nas oczy, a na skórze nie występują  podrażnienia. Korektory pH są doskonałym rozpoczęciem pracy przy zbiorniku wodnym.

 

Do pomiaru pH wody używa się różnych urządzeń. Mogą to być testery ręczne albo fotometry, które idealnie wskazują parametry wody.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo fotometry wysokiej jakości jak również korektory, które pomogą uzyskać odpowiednie pH wody.

 

Etap 2 - Dezynfekcja

Polega ona na oczyszczeniu wody basenowej z różnych bakterii i mikroorganizmów. Powodują one zagrożenia dla zdrowia, ale także dla bezpieczeństwa, gdyż to właśnie przez nie ściany i posadzka basenu stają się śliskie. 

 

Jednym ze sposobów walki z zanieczyszczeniami jest dezynfekcja chlorowa. Aktywny chlor do wody zabija wszystkie niepożądane mikroorganizmy żyjące w zbiorniku wodnym. Inną metodą jest dezynfekcja tlenowa. Tlen do basenu jest metodą mniej inwazyjną i poleca się ją osobom, które mają problemy ze skórą. Sposób ten jednak stosowany jest w przypadku basenów niewielkich rozmiarów.

Odpowiednie środki dezynfekująco-czyszczące pozwolą także na zmniejszenie ilości pracy. 

Etap 3 -  Środki na pozbycie się glonów

Organizmy te można usunąć chlorem, jednak tylko na samym początku, gdyż z czasem się na niego uodparniają. Dla nas to nie problem, gdyż w swoim asortymencie posiadamy szereg środków do walki z tymi uporczywymi organizmami. Wśród nich znajdują się popularne antyglony, które uniemożliwiają przeprowadzenie im fotosyntezy.

 

Etap 4 - Koagulacja i krystalizacja - woda jak lustro

Są to dwie metody, które łącząc się, zapewniają czystą, przejrzystą i bezpieczną wodę w każdym basenie. Koagulanty powodują zbijanie się cząsteczek brudu w większe całości, które możliwe są do wciągnięcia przez filtr. Później tylko pozostaje nam usunięcie pozostałych drobnych zanieczyszczeń i możemy cieszyć się świeżą i przejrzystą wodą!

 

W naszym sklepie znajdziesz także środki do pielęgnacji zbiorników z wodą studzienną w basenie. Są one wyposażone w specjalne substancje, które usuwają z wody metale ciężkie i związki mineralne. Oprócz tego, można nabyć u nas wysokiej jakości środki zimowe do pielęgnacji wody w zbiorniku.

 

Sprawdź ofertę naszego sklepu już dziś.

 

Czysta woda w basenie

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl